Elon Musk: Tesla istasyonlarında DOGE ile ödeme yapılabilir!

Puan Verin

Elon Musk bu defa büyük iddaa da bulundu. İlerleyen zamanlarda yeni kurulacak olan Tesla istasyonlarında popüler meme coin DOGE’nin geçerli olabileceğini söyledi.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Musk, bugün paylaştığı bir tweetinde gelecekte Tesla şarj istasyonlarının ödeme olarak Dogecoin’i kabul edebileceği vizyonunu paylaştı.

elon musk dogecoin kabul edilir tweet

Tesla Console’un kurucusu olan Ryan Zohoury’nin, Santa Monica’da yeni açılan Tesla şarj istasyonlarıyla ilgili paylaşımında teknoloji dahisi Musk’ı etiketledi. Zohoury bu istasyonların açılır açılmaz dolduğunu belirtti. Hatta bunu bir tweette resim olarak paylaştı.

“Tüm bu hizmetleri Dogecoin ile satın alabilecekler”

Bu paylaşımın altına Elon Musk, Tesla’nın Hollywood bölgesinde “fütüristik bir lokanta/arabaya girilen tiyatro” da açmayı planladığını söyledi. Ve daha sonra bir tweet daha atarak, insanların tüm bu hizmetleri Dogecoin ile satın alabileceklerini söyledi.

elon musk tesla istasyonlari

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel