Biz kimiz?

2018 yılında yayın hayatına başlayan Kriptoparalar.net, gücünü Larabit İnternet Bilişim Teknolojileri’den alır. Yenilikçi adımlarımız ile geleceğin parasından haberleri ve analizleri siz değerli ziyaretçilerimize ulaştırıyoruz.

[email protected]

Menü

Bizi Takip Edin

Bültene Abone Olun

Mobil Uygulamalar / Yakında

Risk Uyarısı: Kriptoparalar ile veya kaldıraçlı kriptopara alım satım işlemleriyle pozisyon açmak, yüksek oranda risk içermektedir. Alım satım işlemleri sonucunda kar elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Yatırım miktarınızın bir bölümünü veya tamamını kaybetmenize de neden olabilir. Yatırılan paranın tümünü kaybetme riski içerdiğinden dolayı, her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Kriptopara (Bitcoin veya altcoinlerin) fiyatları aşırı derecede hareketli yani volalitesi yüksektir. Sektörel haberler, politik gelişmeler, ekonomik olaylar, yüksek miktarda yapılan alım veya satışlardan ile düzenleyici kurumlardan kolaylıkla etkilenirler. Kriptoparalar veya diğer finansal araçlar içinden tercihinizi yapmadan önce, yatırım konusundaki nesnelerinizi, deneyimlerinizi ve risk iştahınızı dikkatlice gözden geçirmeniz gerekir. Piyasa gelişmelerini, teknik analizleri, temel analizler ile profesyonel desteğinizi sürekli güncel tutmanızda fayda olacaktır. Kriptoparalar.net sitemizde yer alan bilgilerin, haberlerin, analizlerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatıyoruz. Bu bilgiye istinaden olası kayıplarınızdan sorumlu değiliz. Sitemizde yer alan kriptopara fiyatları üçüncü taraf veri sağlayıcıları tarafından oluşturulur. Bu nedenle fiyatlar isabetli olmayabilir. Ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir. Buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu unutmayınız. Ticari amaçlar için uygun olmadığını bilmenizi isteriz.

Uyarı Notu: Kriptoparalar.net, reklamlar ve reklam verenlerle etkileşiminizden elde ettiği ticari potansiyeli kullanabilir. Kriptoparalar.net internet sitesinde yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gösterilir. Bu yüzden bizden bağımsız olduğunu bilmenizi istiyoruz. Reklam(lar) linkerinde aldığınız yönlendirmelerin Kriptoparalar.net ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Kriptopara ve Bitcoin Tarihini Detaylı İncele

© 2020 Kriptoparalar.net bir Larabit Bilişim Teknolojileri faaliyetidir. | Tüm hakları saklıdır.