Anasayfa Ripple Ripple (XRP), Hesap Yöneticisi arıyor

Ripple (XRP), Hesap Yöneticisi arıyor

-

Ripple (XRP), müşteriler için yeni iş fırsatları bulmak ve mevcut müşterileri daha aktif RippleNet kullanımına yönlendirmek için bir Hesap Yöneticisi arıyor.

Başlıklar

  • RippleNet’i kullanan müşterilere, tam entegrasyonlu kullanım için yardımcı olacak bir Hesap Yöneticisi aranıyor
  • Ripple, ağını genişletmeyi ve Entegrasyon Mühendislerini işe almayı planlıyor

Ripple decacorn müşterileri aracılığıyla büyümeyi ve müşterileri için yeni iş fırsatları bulmayı hedefliyor. RippleNet’in daha geniş kullanımıyla daha da büyümelerine yardımcı olmayı amaçlıyor.

İşe alınacak Hesap Yöneticisi, Ripple’ın San-Francisco ‘daki ofisinde çalışacaktır. İş ilanı GreenHouse sitesinde yayınlandı.

ripple ofis
Ripple Hesap Yöneticisi / İş İlanı

Tam entegrasyonlu kullanım için yardımcı olacak bir Hesap Yöneticisi

Son yıllarda gerçekleştirdiği aktif girişimlere rağmen, fiyatlanmasında kullanıcılarını memnun edemeyen Ripple, bir Hesap Yöneticisini işe alacağını duyurdu. Şirketin mevcut müşterileri için yeni iş fırsatlarını belirlemek ve daha fazla müşteri çekmekle uğraşacak bir uzman arıyorlar. Kullanıcıları aktif RippleNet kullanımına teşfik edecek ve şirketin genişlemesinde rol alacak birini düşünüyorlar.

İşe alınacak personel, Ripple’ın iş ortaklarının işlerini dönüştürmelerine, platformlarının daha geniş bir benimsenmesine yardımcı olmalarına ve RippleNet aracılığıyla işlem hacimlerini artırmalarına yardımcı olmak için stratejik planlar oluşturacak.

Şirketin resmi duyurusunda yer alan konuşmanın devamı şöyle:

“Müşterilerimizin işlerini dönüştürmek ve RippleNet üzerinden platformun benimsenmesini ve işlem hacmini artırmak için yeni iş fırsatlarını belirleyin ve kuralcı, stratejik planlar geliştiREN BİRİNİ İSTİHDAM EDECEĞİZ.”

Ripple, 300’den fazla aktif müşteriye sahip küresel bir firmadır. Şirket müşterilerinin sayısı aylık olarak artmaya devam ediyor. 2012 Yılından günümüze kadar gelen RippleNet ödeme ağı çeşitli döviz ve kriptopara varlıklarını kullanmaktadır. Yazı yazılırkenki birim fiyatı 0,24 dolar olarak piyasalara yansımaktadır.

Ripple, ağını genişletmeyi ve Entegrasyon Mühendislerini işe almayı planlıyor

Şirket, Dubai ve Londra’da da Entegrasyon Mühendisleri içinde pozisyon açtı. Aslında son bir yıl içinde bir çok yeni personel alımı gerçekleştirdi.

İşe alacakları Entegrasyon Mühendisleri, blockchain devinin finansal kurumlardan oluşan müşteri ağını genişletmesine ve mevcut ortakların RippleNet’e sorunsuz erişimini sağlamasına yardımcı olmak için alacak.

Kaynak: U.Today
5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
Mehmet Nuri ARSLANhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız, Irak'ta bir karayolu şirketi olan Rega Asphalt Co.'da Site Manager (Şantiye Şefi) olarak çalışıyor. Kripto paralar ve bilgi teknolojileri alanları ile ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

Binance TR

binance ref kare

Bitcoin Yorum ve Haber

Bitcoin tahmini 2021

Ki Young Ju’dan Büyük İddaa: BTC Asla 28 Bin Dolar’ın Altına...

0
Ki Young Ju, CryptoQuant şirketinin CEO'su olarak görev yapan bir ünlü analist. İlginç çıkışları ile bilinen bu analiste göre BTC asla 28 bin doların...

Ethereum Yorum ve Haber

Bitcoin tahmini 2021

Ki Young Ju’dan Büyük İddaa: BTC Asla 28 Bin Dolar’ın Altına...

0
Ki Young Ju, CryptoQuant şirketinin CEO'su olarak görev yapan bir ünlü analist. İlginç çıkışları ile bilinen bu analiste göre BTC asla 28 bin doların...