Ana Sayfa Nedir Binance Nedir?

Binance Nedir?

-

Şirketin kilit ismi Changpeng Zhao‘dur. Fakat ondan sonra gelen isim ise Yi He‘dir.

“Adını Nereden Alıyor? Bir Anlamı Var mı?”

Binance, “Binary” + “Finance” kelimelerinden türetilmiştir. Yani ikili finans olarak akıllıca tasarlanmış bir ismi taşımaktadır.

Çok katmanlı ve çok kümeli bir sistem ile kullanıcılarına hızlı bir alım satım ortamı sunmaktadır. Aynı zamanda güvenli bir ortam. Saniyede 1.4 milyon işlemi rahatlıkla kaldırabilecek bir güce sahipler. Yüksek bir likit akışını destekler. Yatırımcısı en çok olan kripto para borsasıdır. Web, Android, iOS, Mobil Web, Windows ve MacOS işletim sistemleri ile platformlarını destekleyerek yelpazesini tüm kullanıcılarına açmıştır.

“14 Dil Desteği”

Şuan da 14 farklı dil desteği ile hizmet verebilen bir ticaret ortamıdır. Türkçe dil desteği de mevcuttur. Fakat Türkçe dil desteği henüz %100’e ulaşmamıştır. Geliştiriliyor hali hazırda..

“Üyelik Aşaması”

Üyeliği ise oldukça basittir. Üyelik yapmak isteyenler TIKLA ÜYE OL

Google Authenticator, SMS ve diğer güvenlik adımları ile hesabınız her zaman korunur.

“Alt Üyelik (Referans Sistemi)”

Sitede alt üyelik sistemi mevcuttur. Ref linkiniz ile üye olanlardan ömür boyu yaptıkları ticaretten yüzdelik alabilirsiniz. Alt üyenizin yaptığı her alım satım işleminin %25 ‘i sizin hesabınıza işler.

“Limitler”

Günlük para çekme limiti 2 BTC olarak sınırlandırılmıştır. Hesabınızı daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz. 30 Günlük işlem hacimlerine göre al-sat komisyonları ile para çekme ücretini belirler. Bu arada borsalar arasında en düşük komisyonlardan birini Binance’te görürsünüz.

“Maker – Taker Komisyon Oranları”

komisyon-oranlari-binance

Önceki İçerikBitcoin nasıl alınır?
Sonraki İçerikKripto Para Nedir?
Mehmet Nuri ARSLANhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız, Irak'ta bir karayolu şirketi olan Rega Asphalt Co.'da Site Manager (Şantiye Şefi) olarak çalışıyor. Kripto paralar ve bilgi teknolojileri alanları ile ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En çok okunanlar