Resmi sitesi olan Bitcoiin.com ‘da da yazıldığı gibi “Dünyanın ilk kendi kendini idare eden, kripto parası” olarak çıkış yapmıştır.

Bitcoiin2Gen‘in ilham kaynağı yani piyasaya çıkış vizyonu, orijinal Bitcoin‘in üstün ve daha gelişmiş bir versiyonunu oluşturmak maksadıyla üretilmiştir. Bu nedenle Bitcoiin2Gen, dijital bir ekosistem oluşturarak kripto para dünyasını dönüştüren kendi kendine devam eden bir şifreleme para birimi olarak bilinir. Bitcoiin’in kendi kendine devam eden ekosistemi, bir şifreleme para birimi (B2G), madencilik ekosistemi (Dragon Mining Tech) ve bir kripto cüzdanı (B2G cüzdanı) için açık işbirliğine dayalı bir ortamdır. B2G, Bitcoin ekosistemini yavaşlatan daha uzun işlem süresi daha yüksek işlem ücretleri, madencilere daha az kazanç sıradan insanlardan yardım ve en önemlisi çekirdek sistemi olan blok zinciri konularını ele aldığını öne sürüyor.

Bitcoiin (B2G) Nereden Alınır?

Bu kripto para Exrates, DigiFinex, CoinBene, OOOBTC ve Instant Bitex borsalarından alınabilir veya satılabilir. B2G ‘nin en büyük işlem hacmini oluşturan borsa ise Exrates ‘tir.

Bitcoiin2Gen (B2G) ‘nin Fiyatı Ne Kadar?

Aşağıda vermiş olduğumuz detaylı bilgilerde Bitcoiin ‘nin fiyatı ve diğer tüm bilgileri mevcuttur.

?
?
% 1h
---
% 24h
---
% 7d
---
TRY
---
USD
---
EUR
---

Toplam Adet Sayısı:  55.775.588 B2G

Sirkülasyon Sayısı:  49.359.032 B2G

Madencilik / Mining: Var

Tür: Coin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir