Ana Sayfa Kriptoparalar Binance US'ten yeni kripto para açıklaması

Binance US'ten yeni kripto para açıklaması

Daha önce Binance US tarafından açıklanan 7 farklı kripto parayla beraber 5 yeni kripto para daha listeleniyor. Borsanın yaptığı açıklamalarda BNB, USDT, LTC, XRP, BCH, ETH ve BTC’nin listeleneceği açıklanmıştı. Bunlara eklenecek olan yeni kripto paralar ise ADA, ETC, XLM, BAT ve ZRX olarak belirtildi. İlgili kripto paralara çok kısa bir süre sonra yatırımların yapılabileceği de açıklandı.

Binance US Hakkında

Geçtiğimiz Ağustos ayında 30 kripto para birimini listeleyeceği açıklanan Binance US, bu süreci başarılı bir şekilde yönetebilmek için bazı engellerle karşılaşmıştır. Başta ABD hükümeti olmak üzere finansal regülatörlerin şartlarının karşılanması gibi sorunlar yaşayan Binance US, daha önceki Haziran ayında ABD’deki müşterilerin platforma girmesini engellemişti. Ayrıca ABD piyasası için farklı ve yeni bir platform oluşturduklarını belirtmişti.

Tüm bu gelişmelerin ışığında aradan çok da vakit geçmeden yeni sanal paraları listeleyeceğini açıklayan Binance US, birçok kripto para yatırımcısını da heyecanlandırmıştır.

Yapılan son dakika duyurusuyla beraber artık Binance’in ABD’deki yatırımcıları Basic Attention Toket, Cardano, Stellar, 0x ve Ethereum Classic üzerinden para yatırmaya başlayabilecek.

Ayrıca yatırımcıların bu sanal paralar üzerinden al-sat işlemlerini başlatabilmeleri için 25 Eylül tarihi bekleniyor. Yapılan duyuruda ayrıca USDT ve USD paritelerinin kullanılabileceği açıklandı.

Binance’den Yeni Duyuru

En büyük kripto para piyasası olarak bilinen Binance, yeni bir duyuru daha yayınlayarak Tezos’u destekleyeceğini açıkladı. Bu duyuru ile beraber Tezos fiyatları da hareketlenmeye başladı. Ayrıca yüzde 5 oranında yükselen Tezos coin şu sıralar 1,10 dolardan yatırım almaya başladı.

Hangi Coin’e Yatırım Yapmalı?

Binance her geçen gün yaptığı yeni duyurularda desteklediği coinleri açıklamaya devam ederken bu coinlerdeki değer kayıpları da en azından duyurunun yapıldığı günlerde azalmaktadır. Şu sıralar yatırım yapmak isteyenlerin yine Bitcoin’e yöneldiği görülüyor. 17 milyon 952 bin 950 adet üretilen BTC’nin yanı sıra Ripple’daki yükseliş de dikkat çekmeye başladı. Yüzde 2,54’lük yükselişle yatırım almayı sürdüren XRP’den sonra günü yükselişle kapatan diğer koinler ve değişim oranları;

  • Litecoin – yüzde 0,24
  • Tether – yüzde 01,4
  • Stellar – yüzde 0,10
  • Cardano – yüzde 1,13
  • IOTA – yüzde 2,46
  • Tezos – yüzde 3,85
  • Ethereum Classic – yüzde 0,52
  • Chainlink – yüzde 1,28 şeklindedir.
Mehmet Nuri ARSLANhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız, Irak'ta bir karayolu şirketi olan Rega Asphalt Co.'da Site Manager (Şantiye Şefi) olarak çalışıyor. Kripto paralar ve bilgi teknolojileri alanları ile ilgilenmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

342BeğenenlerBeğen
82TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone

Öne Çıkanlar

Glassnode Ajansı: ETH’lerin çoğu DeFi akıllı sözleşmelerinde tutuluyor

Glassnode ajansının raporuna göre, Ethereum kullanıcılarının şu anda bakiyelerinin çoğunu merkezi dijital alışverişlerde ve merkezi borsalarda tutmak yerine DeFi akıllı sözleşmelerinde tuttukları...

Twitter, yatırımcılar için karlı bir ortam olduğunu kanıtladı

Twitter, bir çok alanda olduğu gibi yatırım dünyasını da ciddi bir şekilde etkilemeye devam ediyor. Kriptoparalar piyasasını tahmin etmek...

Bitcoin, dünyanın en büyük 6’ıncı para birimi!

Yapılan yeni bir ankette en popüler dijital para birimi olan Bitcoin (BTC), dünyanın en büyük altıncı para birimi olarak seçildi.

Dördüncü sanayi devrimi, Blockchain tarafından desteklenecek !

Gürcistan'ın eski başbakanı Mamuka Bakhtadze, geçtiğimiz günlerde Blockchain 'in önemini konuştu. Yeni bir teknoloji olarak potansiyelini açıkladı.Bakhtadze, bu teknolojinin büyük bir etkisi...

Merkez Bankası, 10 Kriptopara Uzmanı ‘nı işe alacak

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), dijital para AR-GE ekibinde çalışmak üzere takım arkadaşları arıyor. TCMB, ortaya koyduğu kurumsal vizyon...