AnasayfaKriptoparalarRipple (XRP) Fiyatı %9,3 Artarak 0,981 Dolara Çıktı!

Ripple (XRP) Fiyatı %9,3 Artarak 0,981 Dolara Çıktı!

-

XRP, son kripto piyasası boğalarının en büyük yararlanıcılarından biridir. Ripple şu anda 45 milyar doların üzerinde olan piyasa değerinde bir artışa neden olan bu yükseliş trendi ile yeni aylık en yüksek seviyelere çıkmayı başardı. 

Ripple şu anda piyasa değerinde altıncı sırada ve en iyi performans gösteren tokenler arasında ilk on listesinde yer alıyor.

Ripple, 24 saat içinde %9,3’lük bir yükselişin ardından bu yazının yazıldığı sırada 0,981 dolardan işlem görüyor.

XRP Fiyat Analizi

XRP Grafik
Kaynak: Tradingview XRP/USDT Saatlik Grafik

Ripple tokeni şu anda Temmuz ayında oluşturulan en düşük seviyeden %96 daha yüksek fiyattan işlem görüyor. Ripple, Mayıs ayında düştüğünde, 0,50 doların üzerinde kalma konusunda büyük bir esneklik gösterdi çünkü daha fazla düşüş fiyatlar üzerinde yıkıcı bir etki yapacaktı.

XRP birkaç direnç seviyesini kırdı ve son 24 saat içinde mevcut 0,98 $ seviyelerine hafifçe geri çekilmeden önce 1,03 $’a çıkmayı başardı. XRP boğaları tekrar devreye girerse, 1,60 dolara başka bir yükseliş eğilimine geçmeden önce coinin 1,20 dolara çıktığını görebiliriz.

Piyasanın genel desteği güçlü, alıcı desteği de öyle görünüyor. Bu durumda, XRP’nin yükseliş hissi bir süre daha devam edecek. Bununla birlikte, daha geniş piyasadaki genel eğilim tersine dönerse, Ripple’ın başka bir boğa rallisine geçmeden önce 0,92 dolara düştüğünü görebiliriz.

RippleNet, Güneydoğu Asya’daki havale biçimleri arasında benimsenme konusunda büyük adımlar atıyor. RippleNet kısa süre önce Güney Kore’deki en büyük havale şirketlerinden biri olan GME Remittance ile ortaklık kurdu. 

Siam Commercial Bank (SCB) aracılığıyla yapılan bu ortaklık, Güney Kore’deki 184.000’den fazla Tayland vatandaşına fayda sağlayacak.

Duyuruda, Ripple ayrıca RippleNet üzerinden yapılan işlem sayısının bir önceki yıla göre %130 arttığını belirtti.

Paylaşımlar yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Oluşacak kayıp ya da kazançlardan kriptoparalar.net veya yazar sorumlu değildir. Site içerisindeki yazılar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?