AnasayfaKriptoparalarXRP 1.30 Doların Üzerine Çıktı! Son Üç Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

XRP 1.30 Doların Üzerine Çıktı! Son Üç Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı!

-

  • XRP Pazar günü son üç ayın en yüksek seviyesi olan 1,35 dolara ulaştı.
  • XRP art arda 11 gündür yükselmeye devam ediyor.
  • XRP, 0,52 dolarlık dip seviyesinden bu yana %162 yükseldi.

Ripple ( XRP ), Pazar günü 1,30 doları aşan fiyat artışını takiben hafta sonu en çok yükselen kripto paralardan biri olmaya devam ediyor.

XRP, Mayıs ortasından bu yana ilk kez 1 doların üzerine çıktı. Ripple hafta sonu yükselişe devam etti. XRP’nin fiyatı hafta sonu %37’ye yükselirken üst üste 11 gün boyunca yükseliş yaşadı.

XRP, yaklaşık bir ay önce 0,51 dolardan Pazar günü 1,35$’a ulaştı. 

pasted image 0 2
Kaynak: Tradingview

Ripple (XRP) ile SEC Arasındaki Devam Eden Savaş

XRP’nin fiyatı istikrarlı bir şekilde yükselirken. Ripple Labs aleyhine menkul kıymet satışıyla ilgili devam eden dava henüz sonuçlanmadı. Son zamanlarda SEC, Ripple’ın Slack mesajlaşma geçmişini göndermesini talep etmişti. SEC, Slack mesajlarının kritik derecede önemli bilgiler verdiğine inanıyor. 

Devam eden dava, Ripple Labs’ın düzenleyici kurumdan aşırı baskı altına girdiğini gördü. Ancak şirket, XRP’nin bir menkul kıymet olmadığını belirterek savunmasında kararlı davrandı. Şirket ayrıca davanın tamamen reddedilmesi için adımlar attı.

XRP gün içinde %13,5’in üzerinde arttı ve 1,29 $ fiyatla bir süre yatay seyretmeye devam etti. XRP’nin toplam piyasa değeri şu anda 60.18 milyar dolar ve XRP, fiyat artışı yaşamaya devam ederse, muhtemelen BNB’yi geçebilir.

pasted image 0 1
Kaynak: CoinGecko

Analizler yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Oluşacak kayıp ya da kazançlardan kriptoparalar.net veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?