AnasayfaKriptoparalarÜnlü Analist: “XRP, LTC Ve Diğer 2 Altcoin Patlayacak!”

Ünlü Analist: “XRP, LTC Ve Diğer 2 Altcoin Patlayacak!”

-

Kripto Strateji Uzmanı Michaël van de Poppe, XRP, LTC ve diğer 2 altcoin’in yakında patlayacağını söyledi!

YouTube’da 116.000 aboneye sahip olan Michaël van de Poppe, XRP’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine tekrardan ulaşabileceğini düşündüğünü söyledi.

“XRP’nin USDT paritesine baktığınızda, bir sonraki hedef bölgeyi yapmak için aslında Fibonacci uzantısını yukarılara uzatabilirsiniz. Yani bunu Fibonacci düzeltmesiyle yaptığımızda ve bunu böyle yaptığımızda, bir sonraki yükseliş dalgasında XRP için bir sonraki hedef bölgeler olarak 2,85 dolar ve 4,30 dolar seviyeleri olduğunu söyleyebiliriz. Bir önceki döngüden yaparsak 2.618 Fibonacci bölgesine ulaştığımızı da söyleyebiliriz. Büyük olasılıkla, bir sonraki yükselişte XRP 4.30 dolara yükselecek.”

Van de Poppe, XRP’nin yüzde 1.052 yükselişle 0,17 dolardan 1,96 dolar seviyelerine geldiğini belirtti. Aralık 2020’den Nisan ayına kadar muazzam bir yükseliş yaptığının altını çizdi.

Van de Poppe’nin listesindeki bir sonraki altcoin, çoklu para birimi işlem ağı olan Stellar’dır (XLM). Kripto analistine göre, XLM, 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 0,79 dolara ulaşmadan önce muhtemelen 0,31 dolar seviyesinden sonra konsolide olması gerektiğini söyledi.

“Hala oldukça iyi görünüyor. XLM’nin bu yüksek seviyeye yani 0,80 dolara yükselme şansı var. Ancak yukarı doğru kırılmadan önce bu altcoin’in biraz konsolidasyon yaşamadı oldukça önemli.”

Van de Poppe, Bitcoin paritesinde Litecoin’in (LTC/BTC) fiyat hareketini de izlediğini söyledi. Ünlü analist, eşler arası ödeme ağının Bitcoin’e karşı önemli bir destek seviyesinin üzerinde kalmayı başardığına ve yazının yazıldığı sırada 501 dolar seviyesine yani 0,01 BTC’ye denk gelen yeni bir yükseliş hazırlığı içerisinde olduğunu düşünüyor.

“Yani, bu aralığın herhangi bir yerinde yani 0,003 BTC veya 150 dolar seviyesinde Litecoin için dip seviyesi olacağını düşünüyorum, ardından tekrar yükselişe geçeceğiz, biraz konsolide olacağız ve sonra uçmaya başlayacağız.”

Son olarak, analist, Bitcoin paritesinde, akıllı sözleşme platformu olan diğer bir altcoin olan Tezos’un (XTZ/BTC) üzerinde durdu. Van de Poppe’ye göre, parite bir dip yapı oluşturuyor ve şu anki 0,000077 BTC yani 3,86 dolar fiyatından yüzde 68’lik bir ralliye hazırlanıyor.

“Burada sıkışık yuvarlak bir dip yapıyoruz ve bunun yaklaşık 0.00013 BTC yani 6,52 dolar seviyesindeki direnç bölgesine doğru şiddetli bir şekilde kırılma olasılığı çok yüksek.”

Analizler yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Oluşacak kayıp ya da kazançlardan kriptoparalar.net veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?