AnasayfaKriptoparalarSwipe (SXP) Resmi Sitesi 404 Not Found Hatası Verdi

Swipe (SXP) Resmi Sitesi 404 Not Found Hatası Verdi

-

Swipe, teknolojisi ile fiyat ve kripto para dünyaları arasında bir köprü oluşturmaya çalışan bir platformdur. SXP çok varlıklı mobil cüzdan, Swipe kripto para ile finanse edilen banka kartı ve Swipe Token (SXP) şeklinde hizmet veren bir kuruluştur.

Bu aralar çok fazla kişi tarafından portföyüne alınmış ve popüler kripto paralar arasında yerini almıştır. Fakat resmi sitesinde bugün yaşanan “404 Not Found” hatası profesyonel kuruluşlar için hiçte iyi bir görüntü vermedi.

Swipe Resmi Sitesinin Aylık Ziyaretçisi 270 Bin’den Fazla

Aylık 270 bin den fazla ziyaretçisi olan Swipe resmi sitesi, “Sayfa Bulunamadı” hatası vererek şaşırttı. 404 Hatası nedir? 404 Bulunamadı veya Sayfa bulunamadı hata mesajı, tarayıcının belirli bir sunucuyla iletişim kurabildiğini fakat, sunucunun istenen şeyi bulamadığını belirtmek için bilgisayar ağı iletişimlerinde kullanılan bir Hiper-Metin Transfer Protokolü (HTTP) standart yanıt kodu veya mesajıdır.

sxp sitesi 404
Kaynak: Swipe
5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?