AnasayfaKriptoparalarSosyal Medya da Yapılan, Komik Ripple (XRP) Paylaşım Videoları

Sosyal Medya da Yapılan, Komik Ripple (XRP) Paylaşım Videoları

-

Twitter başta olmak üzere tüm sosyal medya mecralarında trend topic (gündem) olan Ripple ile ilgili komik paylaşımları sizler için derledik.

Sosyal Medya daki Ripple Komik Video Paylaşımları

Ripple davası bu akşam Türkiye saati (GMT+3) ile 21:00 da başlıyor. Tahmini olarak 23:00 a kadar olan sürede dava ile ilgili ilk bilgiler kamuoyu ile paylaşılmaya başlayacaktır.

Davaya saatler kala Twitter da ilk sırada gündem olan Ripple için oldukça komik paylaşımlar yapılmaktadır. İşte sizler için derlediğimiz bazı videolar.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?