AnasayfaKriptoparalarSolana, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Solana, Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

-

Solana, merkezi olmayan finans sistemi (DeFi) çözümleri sağlamak için profesyonel hizmetler sunan bir kriptoparadır. Ve gün içinde yeni ATH ‘sini gerçekleştirerek ilgi çekmeyi tekrar başardı. Blok zinciri teknolojisinin izinsiz doğasını kullanan oldukça işlevsel bir açık kaynak proje olan Solana, finans alanında bir devrim olarak görülüyor.

Başlıklar

  • Solana fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44,70 dolara ulaştı.
  • Piyasada gerçekleşen düzeltme henüz bitmemişken, SOL kriptopara biriminden ATH geldi.
  • Borsalarda yüksek ilgi görmeye devam ediyor.

Solana, Pazar gününde tüm zamanların en yüksek seviyesine yani yeni ATH’sine ulaştı. Solana ekosistemi genişlemeye devam ederken 44.70 dolara ulaşarak rekorunu tazelemiş oldu.

solana ath grafik
Kaynak: Binance

Geçtiğimiz hafta içinde kriptopara birimlerinin çoğunun Bitcoin de dahil olmak üzere büyük düzeltmeler yaşadığına şahit olduk. Buna rağmen Solana (SOL), fiyatında rekor yeniledi.

SOL Kriptopara birimi son yedi günde %64’lük şaşırtıcı bir artışla Binance ‘de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 44,64 dolara erişti. Daha da etkileyici olanı, Solana’nın (SOL) yalnızca 2021’de %2800’ün üzerinde artış yapmış olması oldu.

Solana (SOL) Ekosistemi Genişlemeye Devam Ediyor

SOL Projesi, merkezi olmayan finans sistemi (DeFi) ve daha yakın zamanda, değiştirilemez token sistemi (NFT) alanı da dahil olmak üzere pazarın kilit sektörlerine girdiği için son birkaç ayda büyümüş oldu.

Solana blok zincirindeki gelişmeler heyecan vermeye başladı. Star Atlas’ın yaklaşan lansmanı, NFT alanında aktif olması, AscendEX ve OKEX gibi kripto şirketlerinden büyük ilgi görmesi gibi bir çok gelişme yaşanıyor.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?