AnasayfaKriptoparalarRipple (XRP) Teknik Analizi: SEC, Düzeltilmiş Davasını Sundu

Ripple (XRP) Teknik Analizi: SEC, Düzeltilmiş Davasını Sundu

-

Ripple ve SEC arasındaki çok önemli davaya 4 gün kala, SEC dün değiştirilmiş bir şikayette bulundu. Yani açtığı dava dosyasını revize etti.

Tek yasal iddia kalmış oldu. XRP’nin belirli dağıtımları bir yatırım sözleşmesi oluşturdu mu? Yoksa başka bir durum söz konusu mu? SEC’in yıllarca bekledikten sonra şikayetlerini “düzeltmeye” çalışması tam bir vaka diyebiliriz.

Ripple (XRP) Teknik Analizi (19 Şubat 2021)

XRP/USD paritesinde ilk destek seviyesi 0,5204 olacaktır. Bu seviyede tutunamazsa uğrayacağı ikinci destek 0,4634 seviyesidir. Eğer 0,5204 destek seviyesi kırılmadığı takdirde ise ilk direncimiz 0,5446 seviyesi olacaktır. Yukarı kırarak 0,6089 seviyesini hedef yapabilir.

xrp usd grafigi
Kaynak: Tradingview

Fakat SEC ile XRP arasındaki 22 Şubat tarihindeki davada çıkacak sonuç, tüm teknik analizleri geçersiz kılabilir. Davanın nasıl sonuçlanacağı çok önemlidir. SEC ‘in kazanması veya kaybetmesi durumunda XRP/USD paritesinde ciddi volalite görebiliriz.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?