AnasayfaKriptoparalarRipple, MoneyGram ile stratejik ortaklık ilan etti

Ripple, MoneyGram ile stratejik ortaklık ilan etti

-

Ripple yine dev bir ortaklık duyurusu ile kripto para sektörüne can katmaya devam ediyor.

Uzun süredir diğer kripto paraların piyasaya renk katacağı bir şirket ortaklığı veya stratejik bir ortaklık haberi gelmiyordu. Ama bir kaç saat önce Ripple bu derin sessizliği bozdu. Merkezi ABD’nin Teksas eyaletinde bulunan ve NASDAQ hissesi 1,45 milyar dolar olan dev ödeme ağı MoneyGram International Inc. ile Ripple stratejik bir ortaklığa gittiler.

MoneyGram şirketine yakından bakalım

Ödeme yöntemi MoneyGram Dallas kentinde 1940 yılında kurulmuştur. Amerikan borsalarındaki toplam hisse senedi fiyatı 1,45 milyar dolar gibi bir miktara ulaşmış büyük çaplı bir firmadır. 2016 yılından bu yana şirketin CEO koltuğunda W. Alexander Holmes bulunuyor. Üst kuruluşları MoneyGram Payment Systems Inc ve MoneyGram International Holdings tir. Türkiye de bile faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Ripple bu duyuru ile yüzde 10 dan fazla değer aldı

Şöyle bir geçmişi yokladığımızda Ripple neredeyse son iki aydır hareketsiz bir seyir halindeydi. Ne aşağı ne yukarı ivme alabildi. Fakat bu ortaklık ile birlikte yüzde 10 un üstünde değer aldı. Ethereum bile ondan çok daha iyi hareketlilik kazanmıştı. Herhalde bu haberden sonra yukarı ivme yapması olası gibi duruyor.

Ortaklık duyurusundan önce değeri 0,42 dolar olan değerli kriptonun sonrasında artış yaparak 0,46 dolarlara kadar çıkması, onu yatırımcılar tarafından mercek altına alınacak coin yapmıştır.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?