AnasayfaKriptoparalarRipple Davası Ne Zaman ve Saat Kaçta Başlayacak?

Ripple Davası Ne Zaman ve Saat Kaçta Başlayacak?

-

Ripple davası sadece XRP’yi değil diğer kriptoparaları da ilgilendiren bir olay oldu. Stellar Lumens, TRON, Dash vb. tüm kriptopara birimlerini yakından ilgilendiriyor. Bu yüzden sektörün gözü şuan 22 Şubat’ta yapılacak olan SEC’in XRP davasında olacaktır.

Ripple Davası ‘na Bakacak Hakimler Belli Oldu

Ripple davası yakından takip ediliyor. Öyle ki mahkemenin günü, saati, hakimlerin kimler olacağı ve diğer tüm detayları merak edilen bir konudur.

22 Şubat 2021 ‘de yapılacak olan XRP davasına 2 hakim bakacak. 1.Bölge yargıcı ile 2.sulh hakimi davaya bakacak olan hakimlerdir. Bölge yargıcı karar verici nitelikte olup, sulh hakimi ise arabulucu olarak görev alacak. Mahkeme, Türkiye saati ile (GMT+3) 21:00 da başlayacaktır.

Bölge yargıcı Analisa Nadine Torres olacaktır. Torres, Amerika Birleşik Devletleri New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesinde Bölge Hakimi olarak görev alıyor. Ve babası ile dedesi de aynı zamanda hakimdir.

Torres daha önce ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu’na (SEC), “kaynakları korumak” ve “yargı verimliliğini artırmak” için bir sulh hakimini görevlendirme rızasını sormuştu. SEC ise yazılı rızaya olumlu cevap vermişti. Aksi takdirde mahkeme daha da uzayabilirdi.

ripple davasi icin sulh hakimi
Kaynak: CMC
5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?