AnasayfaKriptoparalarRipple Belirsizliği Devam Ederken, Kayıp Dahada Derinleşiyor

Ripple Belirsizliği Devam Ederken, Kayıp Dahada Derinleşiyor

-

Ripple, yeni bir önde gelen kriptopara borsasından delist (liste dışı) edileceği haberi karşısında çöküşünü derinleştirdi.

Dev Altcoin şu anda son 24 saat içinde yüzde 25’in üzerinde düşerek 0,21 dolardan alıcı buluyor. Bu da uzun bir zamanın en düşük seviyesi demektir. XRP, yalnızca son yedi günde yüzde 53 düşerek yatırımcısını üzdü. Ve bu da onu piyasa değerine göre ilk 100’de en kötü performans gösteren kriptopara olarak öne çıkardı.

Ripple 3.Sırayı USDT’ye Kaptırdı

Piyasa değeri açısından 10 milyar doların altına gerileyen XRP, uzun zamandır 3.sıra olan koltuğunu stabil kripto varlığa kaptırdı. Bu olay sadece 1 hafta içinde oldu. Tether Doları’nın piyasa değeri 20 milyar dolarda ve XRP’nin son bir hafta içindeki %53 kaybı onu bir sıra geriye düşürdü.

ilk 10 kriptopara nin 29 aralik 2020 liste durumu
CMC Verisi

Ripple Desteği Kaybediyor, Düşüş Dahada Derinleşebilir

Coinbase Hukuk Direktörü Paul Grewal, dev kriptopara XRP’nin delist edileceği haberini duyurdu. Liste dışı edileceği tarih 19 Ocak 2021 olarak belirtildi.

Grewal daha sonra şunları ekledi:

SEC’in Ripple Labs, Inc’e açtığı davanın ışığında, platformumuzdaki XRP alım satım çiftlerini askıya alma kararı aldık. Alım satım işlemleri yalnızca 28 Aralık 2020 14:30 PST itibarıyla sınıra girecek ve 19 Ocak 2021 Salı günü Pasifik Standart Saati * 10: 00’da tamamen askıya alınacaktır. Zamanlamada herhangi bir değişiklik olup olmadığı da dahil olmak üzere, varsa, Coinbase Destek Twitter hesabı aracılığıyla ek güncellemeler sağlayacağız.

Ripple Hukuk Direktörü

Coinbase, XRP alım satımının askıya alınmasının ardından “Müşterilerin alım satımın askıya alınmasından sonra para yatırma ve çekme işlevi için kullanılabilecek XRP cüzdanlarına erişimini etkilemeyeceğini söylüyor. Ayrıca, müşteriler önceden duyurulan Spark airdrop için uygun olmaya devam edecek” dedi.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?