AnasayfaKriptoparalarRipple, Asya Pasifik'te genişlemek için bir lider atadı

Ripple, Asya Pasifik’te genişlemek için bir lider atadı

-

Finews’ın haberine göre Kevin Lee, firma Asya Pasifik’teki müşteri tabanını hedeflerken Ripple ’ın bölgedeki genişleme stratejisine öncülük edecek.

Lee, ödeme yerleşimleri, dolandırıcılık ve risk yönetimi ile dünya çapında veri ve dijital bankacılık çözümlerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir isimdir. Şirketin bu adımı olumlu tepkiler alabilir. Ripple fiyatında bir artış gözlenmesede, durağan fiyat ile konumunu koruyabilir.

Mastercard ve Visa’da üst düzey yöneticilik yapmış

Ripple tarafından yeni atanmasından önce Lee, Mastercard, Visa ve dış kaynak hizmetleri sağlayıcısı Fidelity National Information Services’de üst düzey görevlerde bulunmuştur. Tecrübesi oldukça yüksek biridir. Özelllikle Mastercard ve Visa gibi yerlerde bulunması ödeme aracı olma yolunda attıkları hamleleri daha etkili kılacaktır.

XRP’nin Güneydoğu Asya’daki yeni lideri Lee;

Havale ve para transferi piyasasındaki oyuncuları güçlendirerek paranın sınırlar boyunca veri akışı kadar hızlı akmasını sağlamak istiyoruz.

Ripple’ın müşterilerinin yarısının Asya Pasifik merkezli RippleNet ödeme ağında yer alan firma, bölgeyi küresel genişleme çabaları için önemli bir yer olarak tanımladı.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?