AnasayfaKriptoparalarPolkadot (DOT) teknik analizi: Aşağı düzeltme hareketi bitti mi?

Polkadot (DOT) teknik analizi: Aşağı düzeltme hareketi bitti mi?

-

Polkadot fiyatı, hareketli ortalamaların üzerine çıktı. Bu durum onu son düşüşten kurtarmış oldu. Peki ilerleyen günlerde popüler altcoini neler bekliyor?

Popüler kripto para bir önceki düşük sevisi olan 22.5 dolardan 31.6 dolara yükseldi. Daha sonra 29.15 dolara çekilerek piyasadan alıcı buluyor. Yükseliş trendindeki ilk direnç noktası 32.00 dolar olarak görünüyor.

Polkadot 32 doları kırarsa ne olur?

Bu küçük direnç kırıldığı takdirde, 36 dolara yükselmesi mümkün olacaktır. Polkadot’un piyasadaki aşırı alım bölgesi olarak görülen ilk direnç bölgesi üzeri oldukça önem arz ediyor. Bu arada 32.00 dolardaki direnci kırmak için mücadele etmeye devam ediyor. Popüler altcoin, yükseliş momentumu beklentisiyle 30 ila 32 dolar seviyeleri arasında fiyatlanıyor.

DOT teknik analizi – 11 Eylül 2021

DOT/USD paritesi, Göreceli Güç Endeksi’nde 58 seviyesine yükseldi. Bunun ne demek olduğunu şöyle söyleyebiliriz. Kendi ekosistemine sahip olan bu kripto para yükseliş trendinde olduğunu ve yukarıya doğru yükselme yeteneğine sahip olduğunu açıklıyor. Fiyatının 21 günlük ve 50 günlük SMA’nın üzerinde olması piyasanın yükseleceğine işaret eden bir göstergedir. Şuanki fiyatı, günlük stokastiğin %80 aralığının üzerindedir. Buda onun piyasanın aşırı alım bölgesinde olduğunun bir işaretidir.

polkadot teknik analiz grafigi
Kaynak: TradingView

Teknik göstergeler

Direnç ve destek noktaları aşağıdaki gibidir.

Ana direnç seviyeleri: $48 ve $52

Başlıca destek seviyeleri: $24 ve $20

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?