AnasayfaKriptoparalarMonero Fiyat Analizi: 1 Ocak 2021

Monero Fiyat Analizi: 1 Ocak 2021

-

Monero fiyatı özellikle 11 Aralık 2020 den beri artan bir kanal hareketi çizerek yoluna devam ediyor.

Genel olarak baktığımızda Aralık ayı, Monero için makul bir ay oldu. 4 saatlik grafiğine bakıldığında, kriptopara biriminin Kasım ayından bu yana yükseliş eğiliminde olduğunu görebiliriz. Ancak geçen hafta fiyatlar 168.5 dolar ile 160.2 dolar arasında konsolidasyona gitti. Konsolidasyon, fiyatın uzlaşmaya çalıştığının veya yükseliş ivmesini yavaşça kaybettiğinin bir göstergesi olabilir. Her iki durumda da, bazı göstergeler Monero’nun yakın gelecekte daha düşük hareket edebileceğini gösteriyor olabilir.

monero grafigi 1 ocak 2021
Kaynak: TradingView

Monero (XMR) Osilatör Göstergesi

XMR için teknik analizler her ne kadar yukarı kanal oluşumuna dikkat çektiriyorsa da, aslında osilatör göstergesi ayı piyasasına işaret ediyor. Osilatörde şimdilik kırmızı bölgede ve skor olarak 3 ü gösteriyor.

monero osilator gostergesi
Kaynak: Quantifycrypto

Monero da ilk destek seviyemiz 152.54 dolar, fiyatlar mevcut desteğinin altına düşerse XMR’ye biraz rahatlama sağlayabilir.

Monero (XMR) Nedir?

Monero (XMR) kriptoparası, Nisan 2014’te oluşturulmuştur. Değiştirilebilirlik, gizlilik ve ademi merkeziyetçilik üzerine odaklanan açık kaynaklı bir kriptopara birimidir.Bu kripto varlık, gizlenmiş bir kamu defteri kullanır. C++ Programlama dili ile yazılmıştır. CryptoNote a dayalı bir tasarıma sahiptir. İşlemlerin izlenebilirliği, emek ispatı işlevi, düzensiz emisyon, sabit kodlanmış sabitler ve hacimli komut dosyaları içeren bir teknolojisi vardır.

Monero (XMR) Fiyatı Ne Kadar? 1 Monero Kaç TL? Monero Kaç Dolar?

Serbest piyasa verilerine göre 1 Monero fiyatı 2,375.77 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 256.33 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 XMR satın almak isterseniz de 220,99 ‘dan alım yapabilirsiniz.

kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin dolar

Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

0
Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL'den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL'yi geçti. Dolar,...