AnasayfaKriptoparalarLoom Network yükselişe geçti

Loom Network yükselişe geçti

-

Önceki gün satoshi cinsinden değeri 210 seviyelerinde iken Loom Network şuan 248 seviyesini kırmış durumda.

Peki ama bu yükselişin nedeni nedir ve devamı gelir mi?

Yükseliş için Loom kriptosundan herhangi bir kayda değer haber yok. Fakat teknik analizler onun atağa kalkacağını önceden öngördü. Çünkü sürekli bir alım gücü ile sıkışan kanala girmiş durumdayken sonunda o kanalını kırdı. Yukarı yönlü bu sıçrayışın tek nedeni teknik analiz psikolojisi diyebiliriz.

Devamı için kademeli yükseliş öngörülüyor. Yani belirli direnç seviyelerini aşa aşada gidebilir ama aksi durumu da yaşayabilir. Fakat yükseliş kanalının çalışma ihtimali daha etkin olabilir yönünde analistler yorum yapıyorlar.

Yüzde 8 in üzerinde bir artış gösteren yenilikçi coin, daha çok oyun sektöründe aktif rol almaktadır. Popüler kod okulu CryptoZombies’in kurucusu olan bu kripto para ilerleyen zamanlarda daha çok ilgi görebilir.

Loom Netwok ‘ü yakından tanıyalım

2018’in başından beri üretimde olan çok kanallı (birden fazla zincir teknolojisi) bir birlikte çalışma platformu olarak çıkış yapan bir kripto paradır. Hızlı ve sorunsuz bir kullanıcı deneyimi gerektiren yüksek performanslı Dapp’lerı ölçeklendirmek için optimize edilmiş olan ağ, Dapp’lerın geleneksel uygulamalar ve yeni kullanıcılara sürtünme olmadan karşılaştırılabilir bir UX sunmasına izin verir kripto cüzdan yazılımı indirmeniz gerekiyor.

Loom’un ayrıca Bitcoin, Ethereum, Binance Chain ve Tron (EOS ve Cosmos yakında) ile entegrasyonları bulunmaktadır. Bu geliştiricilerin tüm büyük zincirlerden varlıkları entegre etmelerine ve yalnızca bir kez bir dapp oluşturmasına ve aynı anda tüm platformlardaki kullanıcılara sunmasına olanak sunmaktadır.

Çok fazla kişi ve kuruluşun ortak girişimi olarak ön plana çıkmaktadır. Neondistrict, Axie Infinity, Shipchain, Plasma Bcars, Crazy House vb. ürünler ile güç kazanmaktadır.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin analizi

Kripto para fiyat analizi: BTC, ETH, ADA

0
Kripto para fiyat analizi için Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Cardano (ADA) 'yı inceliyoruz. Bitcoin ve altcoinler bu noktadan sonra bir toparlanmaya gidebilir mi? Lokomotifin...