AnasayfaKriptoparalarKuCoin'de En İyi Performans Gösteren İlk 5 Polkadot Ekosistem Projesi

KuCoin’de En İyi Performans Gösteren İlk 5 Polkadot Ekosistem Projesi

-

KuCoin, günlük 2 milyar dolara yaklaşan işlem hacmi ile en iyi borsalar sırlamasında 6.sırada yer alan bir kriptopara birimi borsasıdır. Ara ara çeşitli piyasa raporları yayınlayarak kamuoyunu bilgilendirmeye devam ediyor.

KuCoin: En İyi Performans Gösteren İlk 5 Polkadot Ekosistem Projesini Duyurdu

KuCoin, resmi Twitter adresinde en iyi performansa sahip ilk 5 Polkadot ekosistem projesini duyurdu. Son 7 günlük ve 30 günlük fiyat değişimleri göz önüne alınarak yapılan değerlendirmede Phala Network (PHA), Ankr (ANKR), Selfkey (KEY), Kusama (KSM) ve Aergo (AERGO) olarak ilk 5 polkadot ekosistemine ait projeler öne çıktı.

en iyi 5 polkadot projesi
Kaynak: KuCoin

30 Günlük fiyat değişim oranında %400 den fazla artış ile ANKR ilk sırayı aldı. İkinci sırada ise %207 lik artış ile AERGO yer almış. %123 yükselerek adından söz ettirmeye başlayan üçüncü kriptopara birimi ise KEY oldu. 4.Sıraya yerleşen ve Reddit başta olmak üzere bir çok forumda adından söz ettiren yeni iddialı proje ise PHA oldu. Son olarak 5.sıraya yerleşen dijital varlık ise KSM projesi.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?