AnasayfaKriptoparalarKriptoparalar da Korku ve İştah Endeksinde Son Durum

Kriptoparalar da Korku ve İştah Endeksinde Son Durum

-

Kriptoparalar da korku ve iştah endeksi (Fear-And-Greed-Index) önceki ay seviyesini gördü. Endeks oranı 91 den 55 e düştü.

Kriptoparalar ‘a Olan İlgi Büyüyor Ama Piyasa İbreyi Aşağı Vurdu!

Google başta olmak üzere bir çok popüler arama motorunda kriptoparalar yüksek aranma hacmine ulaşmışken, piyasa son günlerde kırmızı bir ısı haritasına dönüştü.

Bitcoin ve diğer büyük kriptopara birimleri için korku ve açgözlülük (iştah) endeksi güncel olarak 55 seviyesindedir. Dün bu sayı 56 olarak göstergelerdeydi. Geçen hafta ise rekor düzeyde 91 seviyesine ulaşmıştı. Geçen ay bugün ise 77 seviyesindeydi.

bitcoin korku istah seviyesi
Kaynak: Alternative
bitcoin istah korku grafigi
Kaynak: Alternative
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin dolar

Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

0
Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL'den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL'yi geçti. Dolar,...