AnasayfaKriptoparalarKripto fenomenlerinin son 24 saat içindeki piyasa tweetleri

Kripto fenomenlerinin son 24 saat içindeki piyasa tweetleri

-

Kripto fenomenleri piyasa için neler düşünüyor ve kripto paralardaki ayı piyasası korkusu ne zaman bitecek? Bu sorunun cevabını kripto para fenomenlerinin tweetlerinden öğrenelim.

Kripto fenomenlerinin piyasa hakkındaki tweetleri

Ninja Traders ekibinin tanınan ismi Crypto Kemal, yön tahmininde bulunmak istemediğini ve piyasanın kararsız yapısına dikkat çekerek uyarıyor. Twitter da yaklaşık 500k takipçiye sahip fenomen, piyasa yönünde çekimser davranıp sadece taktik verdi.

Yön tahmini ve beklentiye gerek yok, riskini yönet düşüşe de yükselişe de hazırlıklı ol… düşerse alırız yükselirse satarız al sat kararları verilecek bi ortamda değiliz.

Crypto Kemal

2021 Binance Avrupa’da yılın kripto içerik üreticisi ödülüne layık görülen fenomen Efe Bulduk ise piyasa için olumlu sinyal verdi. Büyük bir haber gelmediği sürece paranın tekrar belli başlı altcoinlere akacağını yazdı. Ayrıca konu ile ilgili verilerini destekleyen bir likidasyon grafiği paylaştı.

Twitter’da 521k dan fazla takipçisi bulunan ve dünyada da tanınan bir fenomen olan The Moon ise fiyatların dibe ulaştığını ön gördü. Şuanki düşüşün bir alım fırsatı yarattığını savunuyor.

Takipçi sayısı 113k ya ulaşan fenomen bozokcoin, piyasayı tehdit eden pek fazla unsurun kalmadığını artık yükselişin sinyali olarak gördüğü bir durum içinde olduğumuzu söylüyor. Çin hamlesinin bittiğini, yatırımcıların regülasyonlara alıştığını ve fed tehdidinin ortadan kısa vadeli olarak kalktığını söylüyor. Bu görüşe göre piyasanın yükseliş kaydedeceğini ön görüyor.

bozokcoin piyasa yorum tweet
Bozokcoin

Mahlas olarak Ranzerf adını kullanan Oğuzhan Berker Koçak ise ilginç bir veri paylaştı. Çin’den gelen ilk kripto para yasağı ile en son yasağının ardından geçen zaman ile fiyat karşılaştırması yaptı. BTC’nin o zamanki fiyatı ile şuanki değeri arasında yaklaşık 40 bin dolar fark olduğuna dikkat çekti. Yani yasakların zaman içinde unutulup gittiğini Bitcoin’in ise önüne baktığını yol aldığını savundu.

kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin dolar

Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

0
Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL'den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL'yi geçti. Dolar,...