AnasayfaKriptoparalarHuobi borsasından Türkiye’ye tweet

Huobi borsasından Türkiye’ye tweet

-

Huobi borsasından Türkiye’ye sosyal medya üzerinden mesaj var. Türkler’in dijital paralara olan ilgisi birçok borsanın iştahını açıyor.

Dünyanın en büyük dijital para borsalarından birisi olan Huobi’nin CEO’su Livio Weng ‘den mesaj geldi. Twitter’dan Bitcoin ve Türkiye’yle ilgili bir tweet attı. Bilindiği üzere bazı insanlar Bitcoin’in altından daha güvenli bir değer saklama aracı olduğunu söylüyor. Ve daha fazla kazandırdığını, bu sebepten ötürü altının yerini alacağını düşünüyor. Öte yandan Türkiye’deki yüksek enflasyon insanların kriptoparalara olan ilgisinin artmasına sebep olmuş durumda. Weng’e altın fiyatlarının düşmeye başlaması Türkiye’nin Bitcoin’e olan ilgisini daha da artıracak. Resmi Twitter hesabı üzerinden altın ve Bitcoin’in fiyat iniş çıkışlarını gösteren bir grafik paylaşan Weng, “Türkiye’nin Bitcoin ile ilgilenebileceğini düşünüyorum!” dedi.

kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin dolar

Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

0
Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL'den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL'yi geçti. Dolar,...