AnasayfaKriptoparalarGüney Kore merkezli Prixbit borsası kapatıldı

Güney Kore merkezli Prixbit borsası kapatıldı

-

Güney Koreli dijital para birimi değişimi Prixbit, kripto ile ilgili tüm hizmetlerinin sona erdiğini açıkladı.

Borsa sert hareketin arkasında belirli bir neden belirtmemiş olsa da, BusinessKorea’ya göre borcun karşılaştığı finansal zorluklarla hızlandı. İlk olarak 9 Ağustos’ta borsa web sitesinde duyurulan borsa şimdi hizmetlerini tamamen kapattı. Ve müşterilerine para iadesi başlattı. Borsa kurucusu, “Olumsuz iç ve dış etkiler nedeniyle, yönetim zorluklarının üstesinden gelinemedi ve normal operasyon mümkün olmadı” dedi. Duyuruya göre, döviz bürosu hackleme, kara para aklama ve sesli kimlik avı gibi ciddi sorunların üstesinden geldi. Ancak şimdi işini kapatmak zorunda kaldı. Prixbit, müşterilerinden tam bir geri ödeme alacağına dair güvence verdi. Ve mümkün olan en kısa sürede geri ödeme işlemi için gerekli müşteri ayrıntılarını sağlamalarını istedi.

kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin dolar

Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

0
Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL'den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL'yi geçti. Dolar,...