AnasayfaKriptoparalarEthereum Kurucusu: Kriptoparalar Altın'dan Daha Popüler

Ethereum Kurucusu: Kriptoparalar Altın’dan Daha Popüler

-

Marketcap sıralamalarına göre en değerli kriptoparalar Bitcoin ve Ethereum, yeni yıla bomba gibi bir başlangıç ​​yaptı. BTC tüm zamanların en yüksek fiyatına ulaştı. 34800 doların üzerine çıkarken, ETH ise 1170 doların üzerine çıkarak yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Psikolojik bariyerin üzerine çıkan Ethereum, diğer altcoinlere de ivme kazandırdı.

Ethereum Mucidi: Dijitak Varlıkların Popüliritesi Devam Edecek

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’e göre, kriptopara birimleri altından daha popüler görünüyor. Yeni yılda da öyle süreceğini iddiaa etti. Altın emtiası son 12 ayda BTC’ye karşı yaklaşık % 66 oranında düştü. Altına karşı popülerlik kazanmaya devam eden dijital varlıklar, yeni yıla süper bir başlangıç yaptılar.

Buterin’nin altın rezervleri piyasa değeri ile ilgili çarpıcı sözlerini hatırlatalım;

Kriptopara birimi için her zaman inandığım en küçümsenen boğa vakalarından biri, altının topal olduğu gerçeğidir. genç nesiller bunun topal olduğunu ve 9 trilyon doların bir yere gitmesi gerektiğini anlıyor ARTIK.

Vitalik Buterin

Covid-19 salgını dünyayı dijital ödemelere yönelmeye zorlarken Buterin, blok zincirlerinin ve kriptonun rolünün daha yaygın hale geldiğini görüyor.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?