AnasayfaKriptoparalarETH Teknik Analizi: Yükselen Bir Kanal Oluşumu Mevcut

ETH Teknik Analizi: Yükselen Bir Kanal Oluşumu Mevcut

-

ETH Teknik analizi yapıldığında, grafiğin harmonik ve trend çizgileri baz alındığında yükselen bir kanal oluşumu görünüyor.

ETH Teknik Analizi Güncel Grafik

Ethereum teknik analizinde, yükselen bir kanal oluşumu kaçınılmaz olabilir. 1880,98 dolar seviyesi ise üst direnç çizgimiz olup, kanalı kırması için bu seviyede direnci test edebilir. Eğer test başarısız olursa aşağı yönlü düşüşünde 1535,66 dolar da önemli bir destek çizgisi oluşmuş durumdadır.

30 Dakikalık grafiğinde oluşan bu grafiğin çalışması için yükselen kanal içinde kalması lazım. Aksi durumda ilk destekten aşağı kırılımı gerçekleşebilir.

eth teknik grafik
Kriptoparalar.net Tradingview

Kanalın geçerlilğini koruduğu sürede (24 saat içinde) anlık yatırımcılar bunu değerlendirebilir.

Serbest piyasa verilerine göre 1 Ethereum fiyatı 28,912.44 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 3,423.92 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 ETH satın almak isterseniz de 2.906,18 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Ethereum Yükselen Kanal Oluşumu by Kriptoparalar on TradingView.com

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?