AnasayfaKriptoparalarDogecoin Sürekli Yükseliyor! Fakat Olduğu Yeri Hak Ediyor mu? DOGE vs XRP

Dogecoin Sürekli Yükseliyor! Fakat Olduğu Yeri Hak Ediyor mu? DOGE vs XRP

-

Dogecoin yine hareketlendi. Yazı yazılırken ki fiyatı 0,48 dolar olarak alıcı buldu. Ama bu yükselişini geniş bir şekilde video ile ele aldık.

Dogecoin, Elon Musk’ın Tweetleri ile Artmaya Devam Ediyor

DOGE, SpaceX şirketinin CEO’su olan ve çeşitli teknolojik ürünleri ile ses getiren Elon Musk tarafından sürekli anılmaya devam ediyor. Musk’ın Dogecoin’i aya çıkaracağız sözü ise viral oldu.

Twitter başta olmak üzere çeşitli sosyal medya mecralarında ve haber sitelerinde sürekli trend konu olan DOGE, Musk’ın attığı tweetler sayesinde 0,48 dolara ulaştı. Coinmarketcap verilerine göre ise tüm kripto para birimleri arasında 5.sırada yer alıyor. Ripple ise 4.sırada ve Dogecoin ile aralarında sadece %5 gibi bir fark kalmış.

Bizde sizler için DOGE ile XRP kripto para birimlerini kıyasladık. Ripple gibi profesyonel bir şirketin ödeme tokeni XRP’ye, bir şaka kripto para birimi olan ve web sitesi bile basit tasarlanmış bir varlığın bu kadar yaklaşmış olması ne kadar tutarlı!

DOGE ve XRP Kıyaslaması ile Dogecoin Değerlendirme Videosu

DOGE ve XRP kripto para birimlerini sizler için detaylı bir şekilde karşılaştırdık. Yatırım yaparken bizler için veriler ışığımız olsun.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?