AnasayfaKriptoparalarCoinbase, BitMEX ve Binance ile rekabet ediyor

Coinbase, BitMEX ve Binance ile rekabet ediyor

-

Coinbase’in veri ve uluslararası iş dünyası başkan yardımcısı Emilie Choi, The Block ile yaptığı röportajında, marj alım satım işleminin platformun getireceği bir sonraki özelliklerden biri olabileceğini belirtti. Bu marjın bir sonraki büyük adımları olacağını vurgulayan Choi, düzenleme eksikliğinden dolayı bazı çekincelerinin de olduğunu söyledi.

Marj ticareti, sunduğu potansiyel kar nedeniyle kripto yatırımcıları arasında oldukça popüler görünüyor. Aynı zamanda kaldıraç kullanarak kripto para ticareti yapmak gün geçtikçe artıyor. İşin dikkat çekici yönü ise çoğu yatırımcı artık ölçülü (risk azaltan) marj ticareti yapmayı öğrenmiştir.

Marj ticareti nedir?

Marj ticaretine imkan sunan borsalar, kullanıcılarına işlemlerini yapabilmeleri için para ödünç verdikleri sistemin adıdır.

Binance marj ticareti yapacak mı?

Aslında çoğu yatırımcının aklında olan bir soru. Dünyanın majör kripto paralar borsası Binance’i de yatırımcılar marj ticaretinde görmek istiyor artık. Bir Reddit kullanıcısı (Zeki adın da biri), Binance’in genel API’sinde bir marj ticareti ile ilgili bayrak gördüğünü söyledi.

kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin dolar

Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

0
Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL'den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL'yi geçti. Dolar,...