AnasayfaKriptoparalarCasper (CSPR), 4.Ön Satış Opsiyonunu Duyurdu

Casper (CSPR), 4.Ön Satış Opsiyonunu Duyurdu

-

Casper Labs. şirketi tarafından geliştirilen Casper Token (CSPR) için 1-2 ve 3.Opsiyon satışları tükenmişti. Şirket şimde de yoğun ilgi gören bu satışların devamı olarak 4.Opsiyon satışlarını duyurdu.

Casper Token (CSPR) 4.Opsiyon Detayları

Casper şirketi kendi kriptopara birimini, Coinlist borsasında arza açmıştı. 23 Mart 2021 tarihinde 1.Opsiyon ön satışı olarak başlamıştı. Tüm opsiyonların bitim tarihi olan 28 Mart tarihine 2 gün kala ise arza açılan tokenlerin tamamı tükendi. Yoğun ilgiden dolayı firma şimdide 4.Opsiyon satışlarını resmen duyurdu.

4.Ön satışların yapılacağı tarih belli oldu. 7 Nisan 2021 tarihinde Türkiye saati ile 03:00 CSPR Tokenler satışa açılacaktır.

4.Opsiyon Satış Şartları ve Limitler

  • Maksimum 100 dolar alım yapılabilecek,
  • Toplamda 15.000 kişiye dağıtılacak,
  • Casper Token (CSPR)’nin fiyatı 0,015 dolar olacak,
  • Casper Token’larınızın kilitli kalma süresi ise 18 ay olacaktır.
casper 4 opsiyon
Kaynak: Casper
5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?