AnasayfaKriptoparalarBu kriptopara, ABD başkanlık seçimlerinde hızlı artabilir

Bu kriptopara, ABD başkanlık seçimlerinde hızlı artabilir

-

ABD Başkanlık Seçimleri; Amerikan Başkanı Donald Trump daha önce Bitcoin ve altcoinler için “para değil, son derece değişken ve ince havaya dayalı” sözünü sarf etmişti. Ama ona rağmen FTX borsası 2020 ABD seçimleri için bir yatırım niteliğinde kripto para çıkararak herkesi şaşırttı. 2020 yılı içinde gerçekleşecek olan seçimlerde eğer şuanki 45.ABD Başkanı Trump kazanırsa, bu kripto paranın değeri çok artabilir. Ama aksi durumda ise sert düşüşte yaşayabilir.

CoinDesk’in raporuna göre, Trump’ın bir itiraz davası sonrasında seçmenlerle karşılaşan ilk görevli başkan olması bekleniyor. Başkan Çarşamba günü, Demokratik Kontrollü Temsilciler Meclisi’nin getirdiği cumhuriyetçi kontrollü ABD Senatosu tarafından beraat ettirildi.

FTX’e göre;

Trump kazanma şansının yüzde 52 olduğunu düşünüyorsanız, TRUMP 0,52 dolar ile işlem yapmalı” dedi. “Aşağıda alım yapmak, 0,52 doların üzerinde satış yapmak gibi iyi olurdu.

FTX, TRUMP jetonunun nihai getirisinin ikili doğası hakkında bir uyarı vererek: Fiyat dalgalanmaları, şimdiki şimdiki, aşağı şimdi bitcoinden daha da değişken olabilir. (Bitcoin, bu yıl şimdiye kadar yüzde 36 arttı ve fiyat 2019’da neredeyse iki katına çıktıktan sonra 9.800 dolara çıktı.) Web sitesine göre “TRUMP’un risk profili BTC’den farklı”. “Büyük bir hamle yapma şansı oldukça yüksek (0 $ veya 1 $).”

18 milyon adetten oluşan TrumpCoin, 6.6 milyon sirkülasyona sahip ve 0.018 dolardan alıcı buluyor. Piyasa kapitilizasyonu 120 bin dolar civarında ve tüm zamanların en yüksek fiyatlanması 1.67 dolar olarak yansımıştır. CMC’deki sıralaması ise 1444 olarak görülüyor.

kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin dolar

Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

0
Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL'den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL'yi geçti. Dolar,...