AnasayfaKriptoparalarBinance, Türkiye'deki Müşterileri İçin Canlı Destek Ekibine Personel Arıyor

Binance, Türkiye’deki Müşterileri İçin Canlı Destek Ekibine Personel Arıyor

-

Binance, Türkiye’deki müşterilerine canlı destek sağlayabilmek adına istihdam sağlamaya karar verdi.

Binance Müşteri Hizmetleri Personeli İstihdam Edecek

Twitter’ın Binance Türkiye resmi hesabından duyuru yapıldı. “Sizi dinliyor, sizlerle birlikte çalışıyor ve onlarca kişiye Türkiye Müşteri Hizmetleri departmanında yeni istihdam sağlıyoruz.” şeklinde başlayan tweeti ile personel alacağını duyurdu.

“Sen de bu ekosistemin bir parçası olmak ve geleceğini Binance ile şekillendirmek istiyorsan şimdi ön başvuru formunu doldur.” diye ön başvuruları resmen almaya başladı.

Başvuru formunda kimlik bilgilerinizin yanında, İngilizce seviyesi ve kriptopara bilgi seviyesi isteniyor. Bu bilgileri doldurduktan sonra ise son olarak özgeçmişinizi PDF formatında yüklemeniz gerekecektir.

Sizde başvuru yapmak istiyorsanız tıklayınız.

kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

bitcoin dolar

Dolar kuru, kripto para paritesinde 9 TL’yi aştı

0
Dolar kuru hafta sonu gelmeden önce cuma kapanışını 8,88 TL'den yapmıştı. Ama hafta sonu kripto para doları olarak görülen USDT biriminde 9 TL'yi geçti. Dolar,...