AnasayfaKriptoparalarBinance, RampDefi (RAMP) Kriptopara Birimini Listeliyor

Binance, RampDefi (RAMP) Kriptopara Birimini Listeliyor

-

RAMP Defi (RAMP) kriptopara birimi de Binance’te yerini alıyor. RAMP, inovasyon alanında listelenecek. RAMP/BTC, RAMP/BUSD ve RAMP/USDT ticaret çiftleri için 2021-03-22 09:00 (UTC) de yani Türkiye saati ile 12:00 da işleme açılacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak RAMP yatırmaya şimdiden başlayabilirler.

RAMP nedir? Bu Kriptopara Birimini Başka Hangi Borsalardan Alabilirim?

RAMP, hisseli dijital varlıklardan likit sermayenin kilidini açmaya odaklanan merkezi olmayan bir finans ekosistemidir. DeFi altyapısı ve BSC (Binance Smart Chain) entegrasyonu içeren bir projedir. Ayrıca RAMP, hisseli varlıklara sahip kullanıcılar stake ödülleri almaya devam edebilecekler. Hisseli portföylerde sermaye takdir potansiyelini koruyabilir ve aynı zamanda yeni fırsatlara yatırım yapmak için likit sermayenin kilidini açabilirsiniz. RAMP, platformun yerel yardımcı belirtecidir ve yönetişim, stake etme ve likidite madenciliği için kullanılabilir.

Satın alabileceğiniz en iyi borsalar Binance, Gate.io, Uniswap olacaktır. Ayrıca başka borsalarda da listelenmiştir.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?