AnasayfaKriptoparalarBinance, Linear (LINA) Kriptopara Birimini Listeledi

Binance, Linear (LINA) Kriptopara Birimini Listeledi

-

Binance borsasından bir listeleme haberi daha, Linear (LINA) kriptopara birimini listeledi. Hem Binance Smart Chain hemde Ethereum altyapısına sahiptir.

Linear (LINA) nedir?

LINA, kullanıcılar için uygun maliyetli ve hızlı bir şekilde sentetik varlıkları (sıvılar) oluşturmasına, ticaretini yapmasına ve yönetmesine olanak tanır. Zincirler arası uyumlu, merkezi olmayan bir sentetik varlık protokolüdür. Binance Smart Chain ve Ethereum teknolojilerini kullanmaktadır.

Bu yüzden Linear kriptoparasını her iki DeFi ekosisteminde takas edebilirsiniz. Kullanışlı bir teknolojiye sahip olması için tasarlanmıştır.

LINA’nın token programı aşağıdaki resimde vermiş olduğumuz grafikteki gibi olacaktır.

lina program grafik
Kaynak: Linear.finance

LINA, Yönetimsel Katılım Özelliği

LINA token sahipleri sentetik varlık listeleri, ücret gelir bölmeleri, teminat oranı ve diğer Linear iyileştirme önerileri gibi protokol konularında oy kullanabilme yetkisine sahip olacaktır. Yönetimsel olarak katılımlı bir alt yapıya sahiptir.

18 Mart 2020 itibariyle, LINA’nın toplam token arzı 10.000.000.000‘dir ve Binance’de listelendiğinde dolaşımdaki arz %15.63’tür.

Linear (LINA)’yı Hangi Borsalardan Satın Alabilirim?

LINA ticaretini en iyi yapacağınız yer Binance borsasıdır. Şuan stake gelirleri ve BNB ile ilişkilendirilmesi ile yüksek gelir imkanı sunuyor. Diğer satın alma borsaları ise Huobi, Gate.io, Bithumb, FTX ve Coinone şeklindedir.

Linear (LINA) nın resmi internet adresi: https://linear.finance

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?