AnasayfaKriptoparalarAvalanche (AVAX) Teknik Analizi: Direnç Testi Tekrarlanabilir

Avalanche (AVAX) Teknik Analizi: Direnç Testi Tekrarlanabilir

-

Avalanche (AVAX), son 24 saat içinde %13,5 artış kaydetti. Daha önce test ettiği direnci tekrar kırmaya çalışabilir.

Avalanche (AVAX) Direnç Seviyesi: 32,2770 Dolar

Direnç seviyesine yakın fiyatlanan AVAX için ilk direnç noktası 32,2770 dolar olacaktır. Bu seviyeyi aşması durumunda dominans birimde oluşan harekete bağlı olarak bir yükseliş kaydedebilir.

Olası düşüşte ise alım fırsatı ayrımı olan 28,0195 dolar çizgisinin altına indiği takdirde de 26,2835 dolar destek seviyesiyle karşılaşacaktır. Bu desteğin test etmesi onu daha da aşağı çekebilir.

avax teknik analiz grafigi guncel
Kaynak: Tradingview

AVAX Güncel Fiyat ve Detayları

Avalanche, merkezi olmayan finans (DeFi) uygulamaları, finansal varlıklar, ticaret ve diğer hizmetleri başlatmak için bir çatı kriptoparadır. Bu yüzden bir çok analist tarafından yakın merceğe alınmıştır.

Serbest piyasa verilerine göre 1 Avalanche fiyatı 547.86 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 64.88 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 AVAX satın almak isterseniz de 55,07 ‘dan alım yapabilirsiniz.

5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?