AnasayfaKriptoparalar48 Bin Kat Artan Kriptopara: Ethereum'un Tahtını Devirdi

48 Bin Kat Artan Kriptopara: Ethereum’un Tahtını Devirdi

-

48 bin kat artış yaparak CMC’de bir kerede 2.sıraya oturan kriptopara, herkesi şaşırttı. Anlık artış ile %4854808.31 yükselme kaydeden dijital varlık Incent (INCENT), Ethereum’un tahtını devirdi.

incent cmc de 2 inci siraya gecti
Kaynak: CMC

48 Bin Kat Artan Kriptopara INCENT Nedir? Neden Bu Kadar Arttı?

Incent, kendilerini geleceğe dönük bir ödül teknolojisi şirketi olarak tanıtıyorlar. Dijital olarak izlenebilir herhangi bir işlem için herkesin kullanıcılarını kriptopara birimi ile ödüllendirmesine izin veren bir alt yapısı var.

Şirketin kurucusu ve aynı zamanda CEO’su olan Rob Wilson, ilk zamanlar bir kriptopara ve döviz yatırımcısıydı. Daha sonra CEO ve girişimci olarak erken bir kripto benimseyen Rob, kriptopara birimi ve blok zinciri teknolojisine olan ilgisi 2008’deki mali krizin ve bireylerin kontrolünde olması gerektiğine olan inancının doğrudan bir sonucu olmuştur.

INCENT’ın Bu Artışı Geçici Oldu

Bir kerede sıralaması CMC’de 2.sıraya çıkarken daha sonra tekrar eski konumuna yerleşen bu dijital varlık şuan 1682.sırada ve 263 bin dolarlık piyasa değerine sahip. Binance şirketine ait olan ünlü kripto varlık sıralama sitesi CMC’de bu tarz durumlar bazen oluyor. Daha öncede aynı durum bir kaç kriptopara birimi içinde yapılmıştı.

incent siralamasi eski konum
Kaynak: CMC
5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?