AnasayfaKriptoparalar100 Milyon USDT, Bilinmeyen Bir Cüzdana Taşındı

100 Milyon USDT, Bilinmeyen Bir Cüzdana Taşındı

-

100 Milyon USDT, kısa süre önce Tether hazinesinden bilinmeyen bir cüzdana taşınarak akılları karıştırdı. Çünkü bunun yaşanmasından hemen sonra Bitcoin fiyatında iyi bir pompalama yaşandı.

100 Milyon USDT ‘nin Göçüyle, BTC Fiyatı 1 Saat İçinde 40 Bin Dolara Yaklaştı

100 Milyon adet Tether Doları’nın bilinmeyen bir cüzdana taşınmasıyla birlikte Bitcoin fiyatı 39.826 dolara kadar çıktı. Bu sadece bir tesadüf mü? Yoksa akıllara gelen manipülasyon ihtimalinin gerçekleştiği mi?

Peter Brandt dahil birçok önemli analist, Tether’ı FED ve Merkez Bankaları tarafından pompalanan paraya benzeterek bir kıyasta bulundu. Ama para basımı olayında bir devletin kurumunun bunu yapması ile bir özel şirketin yapması arasında şuan ciddi tartışmalar dönüyor. Hatta Ripple ‘ın SEC tarafından başına gelen olayda kısmi olarak bu konuya benzerdir.

Bitcoin fiyatı bu büyük transfer sonrasında 1 saat içinde ciddi bir artış yaşadı. 35 bin dolarlarda işlem gören lider kripto, bu olay sonrasında 39 bin doları geçerek önemli bir artış kaydetti. Tabi sonrasında ise tekrar aşağı bir düzeltme yaptı.

100 milyon tether usdt
Kaynak: Whale Alert
5e07759071ad2e95dd3ca4f94fd345fd?s=117&d=mm&r=g
kriptoparalarhttps://kriptoparalar.net/
Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'ünden mezun olan yazarımız konut, yol ve mega yapı projelerinde Şantiye Şefi olarak çalışmıştır. Yurt dışında (Irak'ta) çalıştıktan sonra, Blockchain, kriptoparalar ve bilgi teknolojileri alanlarında kendini geliştirmiştir. Ayrıca bir alan adı ve hosting firması olan Larabit.net şirketinin kurucusudur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin

En İyi Kriptopara Borsaları

Bitcoin Yorum ve Haber

kripto kredisi crypto loan

En iyi 5 borsanın güncel kripto kredisi oranı

0
En popüler kripto para borsalarının güncel "kripto kredisi" oranlarını sizler için derledik. Kripto kredisi kampanyaları sınır tanımıyor! Kripto kredisi kampanyaları başlatan bazı borsalar, ilginç yöntemler ile...
Bitcoin

Bitcoin Almalı Mıyız?