Ünlü Analist Rookie’nin Bitcoin Analizi Saat Gibi İşliyor

5/5 - (1 vote)

Ünlü kriptopara analisti Altcoin Rookie’nin Bitcoin analizi tıkır tıkır işlemeye devam ediyor. 17 Aralık 2021 tarihinde yaptığı BTC analizinde, lider kripto paranın önce düşeğini daha sonra boğa hareketi yapacağını söylemişti. Hatta bir grafik paylaşarak BTC’nin olası hareket tahminlerini bile paylaşarak iddaalı bir tahminde bulunmuştu.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Altcoin Rookie nin bitcoin tahmini grafiği

Altcoin Rookie Bitcoin Analizi: İkili Dip Yaptıktan Sonra Boğa Başlayacak!

Twitter’da 288 binden fazla takipçisi bulunan analistin bu büyük tahmini öncesinde Bitcoin 49 bin dolar seviyesindeydi. Henüz o seviyedeyken Önce 35-36 bin dolar aralığını göreceğini belirtmişti. Nihayetinde de öyle oldu ve senaryonun ilk iddaalı aşaması tamamlanmış oldu.

altcoin rookie bitcoin analizi tahmini

Görmüş olduğu dip fiyatından sonrada, ikili dip formasyonunun gerçekleşeceğini ön görmüştü. İlginçtir ki tahminde bulunduğu bu senaryonun formasyon aşamasınıda yaşadık. 22 Ocak 2022 ile 4 Şubat 2022 tarihleri arasında bir ikili dip formasyonu yaşamış olduk. Finans enstrümanlarında sıkça rastlanan bu formasyonu 4H grafiğinde net bir şekilde görebiliyoruz.

altcoin rookie bitcoin analizi tahmini ikili dip

Tüm bunlardan sonra ne olacağını artık tahmin edebiliyoruz. Altcoin Rookie‘nin belirtmiş olduğu son aşama olan boğanında sinyallerini almış olduk. 36 bin dolardan 45 bin dolara kadar soluksuz bir şekilde yani hacimli bir yükseliş kaydederek bu senaryonun son aşamasınada göz kırpmış oldu.

Bakalım önümüzdeki günlerde Rookie’ninde dediği gbi bir boğa piyasası yaşayacak mıyız?

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel