Matic Coin Yorum ve Analizi

Puan Verin

İlk çıktığında Matic Network olarak bilinen Matic Coin, Ethereum’un eksikliklerini kapatmak ve altyapısını geliştirmek için oluşturulmuştur. Ethereum blok zincirinde yapılan işlemleri daha ucuz ve daha hızlı hale getirmeyi amaçlayan Hindistan merkezli bir projedir. İleriye dönük olarak Matic coin yorumları çok umutlu ve yüksek beklentiler içermektedir. Polygon olarak da bilinin projenin yatırımcıları ve Matic Coin Analizi yapanlar, kripto paraları bir trene benziyorlar. Diğer tüm trenlerle aynı yolda olan Matic Coin diğerlerinden daha hızlı hareket eder. Yolda daha az durur. Bu tren yolunu ise Ethereum alt yapısı olarak düşünebiliriz. Ancak bu kripto para aynı altyapıyı kullanmasına rağmen Ethereum blok zincirinden daha hızlı işlemler yapabilir.

Fırsatlar
dfsdsfd
T&Cs Apply
heyyo
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın

Polygon (MATIC), ETH’nin Aksine Maliyetleri Düşürüyor!

Ethereum blok zincirinde işlem yapan kişiler, ağdaki yüksek işlem ücretlerinden ve işlem sürelerinden şikâyetçidir. Polygon, işlemlerin maliyetlerini düşüren merkezi olmayan bir ortam sağlayarak bu sorunları çözmek istiyor. Matic coin analizi yapan yatırımcılar gelecekte bu kripto paranın çok iyi yerlere geleceğine inanıyorlar. Güncellemelerle gelişen Matic Coin kullanıcıların birbirine bağlı blok zinciri ağları oluşturmasına izin vererek bir blockchain teknolojisi sunmak istiyor. Ayrıca Matic Coin yorumları yapmadan önce, gelecekte herhangi bir engelle karşılaşıp karşılaşmayacağını bilmek çok önemlidir. Platform için en büyük tehlike ise, Avax ve Polkadot gibi diğer blok zinciri ağ projeleri ile arasında olan rekabettir.

Matic Coin Analiz – 24.05.2022

Matic coin analiz grafiğinde en dikkat çeken formasyon saatlik zaman diliminde yükselen bir üçgenin oluşmasıdır. MATIC, destek trend çizgisini test ediyor. Eğer yükselen formasyon desteklenirse, buradan bir sıçrama bekleniyor. Ana direnç 0,737-0,75 dolar aralığıdır. Bunun üzerinde bir kırılma yükselişi getirebilir. 0,65 doların altındaki bir kırılma ise düşüş eğilimini sürdürür.

matic yorum analiz grafigi