Bitcoin yeşil mumunu yaktı: Hedef 56 bin dolar!

Puan Verin

Bitcoin gün içinde 45 bin dolar seviyelerine kadar inip tekrar 46 bin dolar seviyesinde fiyatlanırken, aniden sert bir yükseliş geldi.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Bir anda 48 bin 500 dolar seviyesini gördü!

Lider coin başta olmak üzere bir çok kripto para günlerdir sürekli bir düşüş yaşıyordu. Bitcoin’deki belirsizlikten ise en çok altcoinler etkilenmişti. BTC’nin yüzde 6 düşüşüne karşılık bazı altcoinler yüzde 10,15,20 hatta 30 a kadar derin düşüşler gördü.

Ama daha sonra yeşil bir mum yukarı atarak günün stresini aldı. Anlık fiyatı 48 bin 500 dolar oldu. Düştüğü çukurdan son anda bir dönüş yaptı.

Bitcoin için hedef 56 bin dolar olabilir!

Twitter’da paylaşımları ile ilgi gören LLO (@LaikLaikOglu) ‘na göre lider kripto para biriminin sonraki hedefi 56K olabilir. Attığı bir tweette BTC’nin şuan ki dip seviyesini 45.759 dolar olarak görüyor. Gün içinde bu seviyeye uğramıştı. LLO adlı Twitter kullanıcısına göre, şimdi ise hedefte 56 bin dolar olabilirmiş.

bitcoin btc teknik analiz 56 bin dolar hedef
Bitcoin Teknik Analizi

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel