Telegram Üzerinden Lightning Network Ödemeleri Nasıl Yapılır?

Puan Verin

Dünya üzerinde 500 milyondan fazla kullanıcısı olan güçlü müşteri tabanına sahip Telegram mesajlama uygulamasında çığır açacak bir entegrasyon ile ödeme yolu açıldı.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Akıllı bir entegrasyon sayesinde dünyada popüler bir ödeme uygulaması olan Lightning Network ile artık ödeme alıp gönderebilirsiniz. Lightning N. sayesinde kullanıcılara Bitcoin’i doğrudan sohbet üzerinden gönderebilirsiniz. Bu akıllı bot, küçük birimleri Telegram sohbetleri ve grupları aracılığıyla Bitcoin göndermeyi kolaylaştırıyor. Bir sohbet grubunun diğer üyelerine veya doğrudan başka bir Telegram kullanıcısına ipuçları vermek için yaygın olarak kullanılır.

Lightning Network ‘ü Telegram da Nasıl Kullanabilirsiniz?

Bu uygulama Telegram hesabınız için LNDHUB protokolünü kullanarak belirli bir LN cüzdanı sunar. İstediğiniz zaman satoshilerinizi oradan başka herhangi bir cüzdana çekebilirsiniz. Ayrıca bu cüzdan botunu mobil cüzdan uygulamanıza bağlayabilir ve böylece Telegram dışında daha fazla kontrole sahip olabilirsiniz.

LNTXBOT Lightning Network Telegram

Lightning Network Güvenli mi?

Şimdi gelelim en önemli noktaya, bu uygulamanın güvenliği nasıl? Paranızı emanet ettiğiniz bu bot acaba ne kadar güvenli?

Sonuçta bu bir vesayet cüzdanıdır. Yani fonlarınız üzerinde %100 kontrolünüz olmadığı anlamına gelir. Bot sunucusunda yapılan bir hata ile fonlarınız riske girebilir. Hatta botun sunucusu ele geçirilebilir, kapatılabilir veya imha edilebilir. Oldukça yüksek bir risk içermektedir. Bu yüzden bunu aklınızda bulundurun ve kendi cüzdanınız olarak kullanmayın. HODL cüzdanı veya asıl cüzdan olarak sakın kullanmayın. Sadece acil ufak çaplı ödemelerde kullanımını belki yapabilirsiniz. Size kalmış.

Cüzdanımda BTC Olmasada Test Edebilir miyim?

Sat’lar, LN’ler, faturalar, QR kodları, ipuçları ve eğlence hakkında bilgi edinmek için bu bot cüzdanını kullanabilirsiniz. Kullanıcıların cüzdanlarını test etmeden önce BTC satın almaları gerekmez.

Hesap açtığınızda “@adınız” şeklinde bir bağlantı oluşturulur. Onunda uzantısı şu şekilde olur; https://lntxbot.com/@adınız . Bu bağlantı her zaman satoshi almaya hazır boş bir LN faturası gibi bir QR kodu ve LNURL içerir. Bu QR kodunu ve / veya bağlantıyı web sayfalarınıza, sosyal medya profillerinize kolayca gönderebilirsiniz. İstediğiniz yere kağıda yazdırabilir, insanların size bahşiş tarayabileceği ve gönderebileceği, doğrudan Telegram’daki cüzdan botunuza gönderebilirsiniz.

Daha fazla detay için lütfen test hesabını kullanın.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel