Shiba Coin Nedir? SHIB Nasıl Alınır? Güncel Shiba Inu Fiyatı

5/5 - (1 vote)

Shiba Coin ilk çıktığında sadece bir meme coin kripto para birimiydi. Şuan ise dünyada Dogecoin ‘den sonra en büyük meme coin olma özelliğindedir. Ve ayrıca kendi SWAP borsasını kuran bir kripto paradır. Gücünü ise geniş bir topluluktan almaktadır.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Shiba Inu Adını Nereden Alıyor?

Dağlık arazi ve yürüyüş parkurları ile çok iyi başa çıkan küçük, uyanık ve çevik bir Japon ırkı köpeğidir. Shiba Inu aslında avlanmak için yetiştirilir. Av için kullanılan bir köpektir. Akita Inu veya Hokkaido gibi diğer Japon köpek ırklarına benzetilsede aslında onlardan çok farklıdır.

shiba coin köpegi

Bu sevimli köpeğin resmi bir kripto paranın üzerinde çekici durduğu için ilgi çekmektedir. 19.Yüzyıldan beridir popüler olarak kullanılan ve evcil olarak beslenen bir cinstir.

Shiba Coin Nereden Alınır? SHIB Satın Almak

Shiba Coin oldukça popüler bir kripto para birimidir. Bu yüzden çok fazla borsada bu meme coine rastlayabilirsiniz. Dünya üzerinde şuan için 185 farklı borsada alışverişi aktif olarak yapılmaktadır. Ülkemizde ise en popüler borsalarda yine alış satışını yapmak mümkündür.

Shiba Coin Yerli Borsalar

Türkiye’de birden fazla borsada alış satışı yapılan bu coini herhangi bir yerli borsada almak mümkündür. Ama yinede sizler için güvenilir borsalardan bir kaçını listeledik.

  • Paribu
  • BTCTurk
  • TRBinance

Güncel Shiba Inu (SHIB) Fiyatı

Serbest piyasa verilerine göre 1 Shiba Inu fiyatı 0.000202 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 0.000007 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 SHIB satın almak isterseniz de 0,000007 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Shiba Coin fiyatı son 24 saatte 1.85% değişim ile 0.000202 TL’den satılıyor. Dijital altının küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 90,337,312 ve toplam piyasa değeri de $ 4,350,734,217 olarak ekranlara yansıyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel