Shiba Coin Geleceği, Güncel SHIB Fiyatı

Shiba Coin, sembol olarak bir Japon av köpeği türü olan Shiba Inu ‘yu kullanan Ethereum tabanlı bir altcoindir. Shiba coin aslında Dogecoin’e rakip olarak ortaya çıkmıştır. 2020’de piyasaya çıksa da yatırımcıları Shiba coin geleceği için umutludur. Son zamanlarda popüler hale gelen bu kripto paraya Dogecoin Katili’de denilmektedir. Güncel Shiba Coin grafikleri pek çok ünlü analizci tarafından incelenmekte ve yorumlanmaktadır. Son zamanlarda eskidi kadar popüler olmasa da Shiba Coin fiyatını sürekli takip eden ve hayranı olan pek çok insan vardır.

Shiba Coin Geleceği ‘ni Etkileyen Tweet Elon Musk’tan Gelmişti

Shiba coin geleceği hakkında söylenebilecek çok şey var. Shiba topluluğunun güdümünde olan bu kripto para birimi, geniş çevre ile desteklenmektedir. Bir meme coinden fazlası olan bu dijital parayı sadece CMC de 1.7 milyondan fazla insan takip ediyor. Güncel olarak Shiba Coin grafiklerini inceleyen yatırımcılar sert inişler ve çıkışlar görmektedir. Bu fiyat hareketlerinin sebebi ise birkaç nedene bağlıdır. İlk neden Elon Musk diyebiliriz. Tesla’nın kurucusu Elon Musk bir Shiba yavrusuna sahip olmak istediğine dair bir tweet attı. Bu sayede Shiba Coin fiyatı yüzde 300 arttı ve herkesin ilgisi bu kripto paraya çevrildi.

Elon Musk Shiba Tweeti

Sert yukarı fiyat hareketlerinden sonra Ethereum Blok Zincirinin kurucusu Vitalik Buterin’in Sandeep Naiwal adlı Hintli bir kripto girişimcisi tarafından kurulan Hindistan Covid Yardım Fonu’na 50 trilyon Shiba Coin bağışlamasının ardından ise fiyat yüzde 40 kadar düştü.

Başlangıçta Dogecoin’e rakip olarak çıkan ve bazı kesimlerin zengin olmasını sağlayan Shina Inu, son zamanlarda nispeten daha sakin bir grafiğe sahip.

Güncel SHIB Fiyatı ve Canlı Piyasa Verileri

Güncel olarak SHIB fiyatı serbest piyasa verilerine göre, 1 SHIB fiyatı 0.000171 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 0.00001 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 SHIB satın almak isterseniz de 18.794,68 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Shiba Inu fiyatı son 24 saatte 2.09% değişim ile 0.000171 TL’den satılıyor. Popüler meme coinin küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 217,598,545 ve toplam piyasa değeri de $ 6,001,039,790 olarak ekranlara yansıyor.

Bu yazıya oy verin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.