Shiba Coin Geleceği, Güncel SHIB Fiyatı

Puan Verin

Shiba Coin, sembol olarak bir Japon av köpeği türü olan Shiba Inu ‘yu kullanan Ethereum tabanlı bir altcoindir. Shiba coin aslında Dogecoin’e rakip olarak ortaya çıkmıştır. 2020’de piyasaya çıksa da yatırımcıları Shiba coin geleceği için umutludur. Son zamanlarda popüler hale gelen bu kripto paraya Dogecoin Katili’de denilmektedir. Güncel Shiba Coin grafikleri pek çok ünlü analizci tarafından incelenmekte ve yorumlanmaktadır. Son zamanlarda eskidi kadar popüler olmasa da Shiba Coin fiyatını sürekli takip eden ve hayranı olan pek çok insan vardır.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Shiba Coin Geleceği ‘ni Etkileyen Tweet Elon Musk’tan Gelmişti

Shiba coin geleceği hakkında söylenebilecek çok şey var. Shiba topluluğunun güdümünde olan bu kripto para birimi, geniş çevre ile desteklenmektedir. Bir meme coinden fazlası olan bu dijital parayı sadece CMC de 1.7 milyondan fazla insan takip ediyor. Güncel olarak Shiba Coin grafiklerini inceleyen yatırımcılar sert inişler ve çıkışlar görmektedir. Bu fiyat hareketlerinin sebebi ise birkaç nedene bağlıdır. İlk neden Elon Musk diyebiliriz. Tesla’nın kurucusu Elon Musk bir Shiba yavrusuna sahip olmak istediğine dair bir tweet attı. Bu sayede Shiba Coin fiyatı yüzde 300 arttı ve herkesin ilgisi bu kripto paraya çevrildi.

Elon Musk Shiba Tweeti

Sert yukarı fiyat hareketlerinden sonra Ethereum Blok Zincirinin kurucusu Vitalik Buterin’in Sandeep Naiwal adlı Hintli bir kripto girişimcisi tarafından kurulan Hindistan Covid Yardım Fonu’na 50 trilyon Shiba Coin bağışlamasının ardından ise fiyat yüzde 40 kadar düştü.

Başlangıçta Dogecoin’e rakip olarak çıkan ve bazı kesimlerin zengin olmasını sağlayan Shina Inu, son zamanlarda nispeten daha sakin bir grafiğe sahip.

Güncel SHIB Fiyatı ve Canlı Piyasa Verileri

Güncel olarak SHIB fiyatı serbest piyasa verilerine göre, 1 SHIB fiyatı 0.000174 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 0.000009 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 SHIB satın almak isterseniz de 16.111,30 ‘dan alım yapabilirsiniz.

Shiba Inu fiyatı son 24 saatte 1.36% değişim ile 0.000174 TL’den satılıyor. Popüler meme coinin küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 114,280,785 ve toplam piyasa değeri de $ 5,498,468,450 olarak ekranlara yansıyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel