Quant nedir? QNT iyi bir yatırım mı?

5/5 - (1 vote)

Quant, blok zinciri endüstrisinde birlikte çalışabilirlik sorununu çözen ilk kripto para projelerinden biri olarak kabul ediliyor. Bunu ilk blockchain işletim sistemini oluşturarak yaptı. Tabii ki, ilk günlerde birkaç kullanıcıyı kendine çekti ve sektördeki bazı önemli sorunları verimli bir şekilde çözen diğer birçok projeye ilham verdi.

Şüphesiz, kripto para birimi evreninde bir başarı öyküsü oldu. Ama bu şu anda iyi bir yatırım olduğu anlamına mı geliyor? Şu anda Quant’a yatırım yapmalı mısınız? Kârlı olabilir mi yoksa satın almak için QNT’den daha iyi coinler var mı?

Kalabalığı takip etmekten çok kripto para birimlerine yatırım yapmak için daha fazlası var. Duygu, yatırım kararınızı etkilememelidir. Bu coine yatırım yapmaya veya alternatif madeni paralar bulmaya karar vermeden önce cevaplamanız gereken önemli sorular var. Bu soruların bazılarını burada yanıtlamanıza yardımcı olacağız. Sonunda, yatırım yapma konusunda yalnızca bilinçli bir karar vermekle kalmayacak, aynı zamanda bunu yapmanın en akıllı yolunu da bileceksiniz.

Quant Nedir?

Quant, sorunsuz olarak  birlikte çalışabilirlik sağlayarak blok zinciri endüstrisini iyileştirmeyi amaçlayan bir kripto para birimi platformudur. Blockchain teknolojisinin işletmelere ve bireylere hizmet etme şeklini geliştirmek için blok zincirlerini, ağları, uygulamaları ve diğer platformları küresel ölçekte birbirine bağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Blok zincirler için bir işletim sistemi oluşturarak evrensel birlikte çalışabilirlik sunan ilk proje olarak kabul ediliyor. Ekosistemi farklı katmanlardan oluşuyor ama en önemli ürün bir önceki cümlede bahsettiğimiz işletim sistemi olan Overledger. Overledger, aşağıdakiler için inanılmaz bir API (uygulama programlama arabirimi) ağ geçididir.

Farklı ağların ve uygulamaların verimli bir şekilde iletişim kurmasına izin vererek, mevcut ve gelecekteki blok zincirlerle sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

QNT Blockchain Teknoloji
QNT

Overledger ve aslında bu coin ağının tamamı, dijital dünyadan ve hızla büyüyen ve sürekli genişleyen blok zinciri endüstrisinden tam olarak yararlanmak isteyen bireylere ve işletmelere birden fazla hizmet sunmak için iyi bir şekilde tasarlanmıştır. Kullanıcılar, güvenli ağı aracılığıyla her türlü dijital varlığı değiştirebilir. Ayrıca geliştirici dostudur ve kullanıcıların çok zincirli uygulamalar (MAApps) oluşturmasına olanak tanır. Hizmetinin kullanışlılığı nedeniyle, Quant geniş çapta benimsendi ve ayrıca birkaç ortağın ilgisini çekti.

Ekosistemi boyunca her türlü işlem için güç sağlar. Bu token aynı zamanda Quant’a yatırım yapmayı düşünüyorsanız satın alacağınız dijital varlıktır. Aslında, burada tartışacağımız en önemli varlıktır. Yalnızca ağı ve tüm ekosistemi tartışıyoruz çünkü hepsi birbirine bağlı ve her katmandaki faaliyetler belirtecin değerini bir şekilde etkiliyor.

Quant nasıl çalışır?

Gerçekleştirdiği işlevler ve tasarlanma şekli nedeniyle benzersiz bir kripto para birimi platformudur. Birlikte çalışabilirlik sorununu çözen başka kripto projeleri olsa da, hiç biri Quant’ın yaptığı gibi yapmıyor. DLT düzeyinde birlikte çalışabilirlik sağlayan ilk ağdır, bu nedenle birkaç ağ ve blok zincirini bir araya getirir.

QNT, hem bireysel hem de ticari kuruluşlara hizmet eder. Benzersiz tasarımı, sunduğu hizmetler için farklı uygulama katmanlarını kullanır. İşlemler, mesajlaşma, sipariş verme, filtreleme ve daha fazlası farklı katmanlarda gerçekleştirilir. Ağ dikey ölçeklenebilirliğe sahiptir.

Daha önce de belirtildiği gibi, geliştiricilerin ağlarında çok zincirli uygulamalar oluşturmasına olanak tanır. Bu uygulamalar kurumsal ve ara katman uygulamaları olabilir ve sağlık dahil olmak üzere farklı sektörlerdeki sorunları ele alabilirler. Ağ aynı zamanda geleceğe yöneliktir çünkü mevcut blok zincirlerle ve gelecekteki blok zincirlerle çalışabilmektedir

Quant’a nasıl yatırım yaparsınız?

Hedeflere bağlı olarak, işletmeler ve teknik açıdan yatkın kişiler Quant’a farklı yatırım yöntemlerine sahiptir. Bu makalenin amacı doğrultusunda, kapsamımızı normal kripto para yatırımcılarının Quant’a nasıl yatırım yapabileceğiyle sınırlayacağız.

Bir kripto para tüccarı veya yatırımcısı olarak deneyim seviyeniz ne olursa olsun, bu kripto paraya yatırım yapmanın birincil yolu, onu öncelikle satın almaktır. Ağı kullanan geliştiriciler için, en önemli kripto ağlarından birine güç sağlayan tokendir, ancak ortalama bir yatırımcı için kripto para birimi borsalarında ve ilgili platformlarda alınıp satılabilen bir tokendir.

Bu değerli kripto para birimini satın almak zor bir şey değil – token çoğu kripto borsasında ve diğer platformlarda hazır. Aracı kurumları kullanan deneyimli tüccarlar veya yatırımcılar için satın almak daha da kolay.

Quant’tan nasıl para kazanırsınız?

Düzenli bir yatırımcı olarak bu kripto para biriminden kazanmanın bir kaç yolu vardır. Temelde alım satım olan ticarete bağlı kalabilir veya ayrıca bahis yapabilirsiniz. İkisinden kısaca bahsedelim.

1. Ticaret

Yukarıda belirtildiği gibi, Quant ticareti basitçe varlığın alınıp satılması anlamına gelir. Ticaret yaparak kar elde etmek için, herhangi bir fiyattan QNT almanız ve daha yüksek bir fiyattan satmanız gerekir. Fiyat gerçekten düşük olduğunda satın aldığınızda ve fiyat oldukça yüksek olduğunda sattığınızda kârınız daha yüksek olacaktır.

Ticareti tartıştığımızda, bazı insanlar bizim sadece günlük ticaret. Günlük ticaret, yalnızca bir ticaret stratejisidir – kripto para birimlerinin sık alım ve satımını içerir. Quant ile çalışabilir, ancak yüksek riskli bir stratejidir.

Quant ile çalışabilecek başka bir ticaret stratejisi HODLing’dir. Basit bir ifadeyle, bu bir kripto para birimi satın almak ve satmadan önce fiyatın yükselmesini beklemek anlamına gelir. Varlığınızı satmadan önce aylarca hatta yıllarca bekleyebilirsiniz. Kripto para piyasasının değişken doğası nedeniyle,HODLingrisklidir. Ama aynı zamanda son derece ödüllendirici olabilir. Kriptolara yatırım yaparak zengin olan çoğu kişi bu stratejiyi kullanır.

2. Stake

Quant yatırımından kazanmanın başka bir yolu da stake yapmaktır. Bu, Quant (QNT) simgenizi bir süreliğine kilitlemeyi ve Quants’ta ödüller kazanmayı içerir. Staking, kripto para birimi yatırımınızdan pasif gelir elde etmenin en iyi yollarından biridir.

Stake etmek için önce jetonu satın almanız gerekir. Ayrıca QNT jetonunu bir ağ veya stake etmeyi destekleyen herhangi bir platform içinde kilitlemenin, stake süresi boyunca jetonu/fonu geri çekemeyeceğiniz, satamayacağınız veya kullanamayacağınız anlamına geldiğini anlamalısınız. Bahsin süresi, ondan kazanabileceğiniz ödülleri belirler.

Vuruş Quant’a yatırım yaparak para kazanmanın harika bir yoludur. Yatırımınız, hala elinizde tutuyor olsanız bile ekstra para getirecektir. Madeni parayı satın almayı ve satmadan önce yıllarca beklemeyi düşünüyorsanız, aslında holdinginizi riske atabilir ve yıllarca kümülatif ödülü kazanabilirsiniz. Bununla birlikte, stake etmenin risksiz olmadığını bilmelisiniz. Ancak önümüzdeki yıllarda büyümesi beklendiğinden, coini stake etmek oldukça karlı olabilir.

Quant iyi bir yatırım mı?

Bir kripto para birimi platformu olarak Quant hakkında konuştuklarımızdan, onun değerli bir platform olduğunu söyleyebilirsiniz. Trendy gibi gerçek dünya değeri çok az olan veya hiç olmayan diğer birçok kripto para birimi gibi değildir. Quant ise hem blok zinciri endüstrisinde hem de ötesinde gerçek dünyadaki sorunları çözüyor. Dolayısıyla coini kesinlikle değerli bir varlıktır.

Belirteci performansını tartışmadan bile iyi bir yatırım olduğu sonucuna varmak cezbedici. DLT düzeyinde birlikte çalışabilirlik sorununu çözmenin yanı sıra, bireylere ve işletmelere birden fazla hizmet sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca mevcut ve gelecekteki blok zincirlerle çalışabileceği için zamana dayanacak şekilde inşa edilmiştir. Blockchain endüstrisinin ötesinde faydalı olması da onu sıcak kek yapıyor. Hepsini taçlandırmak için Quant’ın birkaç önemli ortağı var.

Bu ağın doğası, denklemin yalnızca bir tarafıdır. QNT’nin Ağustos 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana ne kadar iyi performans gösterdiğini düşünmelisiniz. Şimdiye kadar inanılmaz bir dijital varlık oldu.

Quant 2018’de piyasaya sürüldüğünde, token başına yaklaşık 0,459 dolardan işlem görüyordu. Bu 23 $ 0,1636 arasında tüm zamanların en düşük seviyesine ulaştı rd 23 By Ağustos 2018 rd Ağustos 2021 arasında, o $ 181 için işlem gördü. Bu yeterli değilmiş gibi, QNT 11 $ 428,38 ait tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı inci iki ay önce üzerinde biraz Eylül 2021,. Bu parçayı yazarken 230,17 dolardan işlem görüyordu.

Quant’ın geleceği var mı?

Bir madeni para geçmişte gerçekten iyi performans gösterse bile, ona yatırım yapmadan önce parlak bir geleceği olduğundan emin olmanız gerekir. Peki, Quant’ın bir geleceği var mı?

Tüm göstergelere göre, Quant’ın önünde parlak bir gelecek var. Daha önce vurguladığımız gibi, ağ, blok zinciri endüstrisi içinde ve ötesinde faydalı ve alakalı. Birkaç işletme ve tüzel kişi tarafından benimsenmiştir. Aynı zamanda birkaç ortaklığa da imza attı. Her şeyi taçlandırmak için Quant ve amiral gemisi ürünü Overledger, mevcut ve gelecekteki blok zincirlerle çalışmak üzere tasarlandı.

Quant’a yatırım yapmanın iyi yönleri nelerdir?

Özenle takip ettiyseniz, bu projeye yatırım yapmanın büyük faydalarından bahsedebileceksiniz. Ancak, neden QNT’ye yatırım yapmanız gerektiğinden hala emin değilseniz, yatırımın iyi yanlarını kötü yanlarıyla karşılaştırmanız gerekir. İşte bu coin yatırımının iyi yanlarından bazıları:

 • Blok zinciri endüstrisi içindeki ve dışındaki önemli sorunları çözmek için sağlam altyapıya sahip inanılmaz bir ekosistem tarafından desteklenmektedir.
 • Bireylere ve işletmelere çeşitli hizmetler sunar ve farklı sektörlerde pek çok kişi tarafından benimsenmiştir.
 • Quant ekibi, hizmetlerini ve tekliflerini her zaman geliştirerek ağı ve jetonu düzenli olarak daha çekici hale getiriyor.
 • Diğer kripto para ağlarıyla rekabet etmez. Bunun yerine, diğer ağların, ilgili her tarafa birinci sınıf dijital çözümler sağlamak için birbirleriyle çalışmasına yardımcı olur.
 • Çok anlamlı ortaklıklar sağladı – bu farklı ortaklarla olan ilişkileri, ağı güçlendirmeye ve token’a değer katmaya yardımcı oluyor.
 • Sadece üç yıl içinde önemli ölçüde büyüdü. Bu kadar kısa sürede sağladığı %15,050 yatırım getirisi akıllara durgunluk veriyor ve madeni paranın gelecekte daha da iyi performans göstermesini bekliyoruz.
 • Gelecek için tasarlandı, bu da jetonunun gelecekte daha da alakalı olacağı anlamına geliyor.
 • Son derece güvenli bir ağdır – gereksiz hatalar yapmadığınız sürece yatırımınız güvendedir.
 • Quant (QNT) jetonlarınızı stake edebilir ve yatırımınızdan satmadan pasif gelir elde edebilirsiniz.
 • Bir çok üst düzey kripto para borsasında ve aracı kurumda bulunur; bu, ihtiyaç duyulduğunda kolayca satış yapabileceğiniz anlamına gelir.

Quant’a yatırım yapmanın kötü yönleri nelerdir?

QNT hakkında tartıştığımız onca güzel şeyden sonra, hala onun kötü yanlarını tartışacağımızı hayal etmek zor. Eh, her başarı öyküsünün her zaman başka bir yanı vardır ve Quant yatırımı bir istisna değildir. Quant’a yatırım yapmanın olası olumsuz yanlarından bazıları şunlardır:

 • Riskli bir yatırım olduğu anlamına gelen değişken bir kripto para birimidir.
 • Şans çok zayıf olsa da Quant’ın potansiyellerini yerine getirmemesi mümkündür.

Quant’a yatırım yapmalı mısınız?

Bu kripto para, yaklaşık üç ay önce insanların yüzlerini gülümseten dijital varlıklardan biri. Eylül ayı başlarında 400 doları aşarak eşi görülmemiş bir iki hafta geçirdi. O noktadan bu yana önemli ölçüde düşmesine rağmen, bu başarıyı aşmak için yükselebileceğine şüphe yok. Peki, Quant’a yatırım yapmalı mısınız?

Ateşli bir kripto para yatırımcısıysanız, kimsenin size QNT satın almanızı söylemesine ihtiyacınız olmaz. İnanılmaz bir ekosistem tarafından desteklenen iyi bir kripto para birimidir. Madeni paranın geleceği parlak görünüyor ve şimdi yatırım yaparsanız önümüzdeki yıllarda gülümseyecek insanlar arasında olabilirsiniz.

Ayrıca Quant’a yatırım yapmadan önce işinize yarayabilecek yatırım stratejisini anlamaktır. HODLing’i tercih ediyorsanız, bu şimdi satın almak için en iyi madeni paralardan biridir. Quant yatırımınızdan pasif gelir elde etmek istiyorsanız, staking yapabilirsiniz. Deneyiminiz varsa günlük ticaret de işe yarayabilir, ancak bu kripto para için en iyi strateji değildir.

Quant’a yatırım yapmanın en iyi yolu

Bu noktada, Quant’a yatırım yapmaya veya jetonu görmezden gelmeye karar vermiş olmalısınız. Mevcut kararınızdan bağımsız olarak, kripto para birimine yatırım yapmanın en akıllı yolunu anlamak önemlidir. Vermeniz gereken önemli kararlardan biri de satın almak için doğru platformu belirlemektir. Quant satın almak için birçok yer var ve en iyi performansı gösteren aracı kurumları seçmek, vereceğiniz en iyi karar olabilir.

Kendinize, kripto para birimlerinin ne kadar çekici ve ödüllendirici olursa olsun, değişken varlıklar olduğunu hatırlatmak önemlidir. Piyasa zor, bu yüzden dikkatli yatırım yapmanız gerekiyor. Sadece kaybedebileceğiniz kadar yatırım yapmanın en iyisi olduğunu unutmayın. Doğru seçimleri yaparsanız ve yıldızlar lehinize oluşursa, ödülleri çok büyük olabilir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel