Polkadot Nedir? DOT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Puan Verin

Polkadot nedir? Ve neden bu kadar popüler oldu. Piyasadaki en yenilikçi kripto para projelerinden biri olan Polkadot hakkında yapılan yorumlar çok iyidir. Polkadot, 2016 yılında ortaya çıktı. Kripto paralar tarafından kullanılan blok zinciri teknolojisinin parlak bir geleceği olduğu düşünülse de bu teknoloji birçok sorunu da beraberinde getirdi. Polkadot analizi yapan yatırımcılar, bu kripto paranın sorunların üstesinden geleceğini tahmin ediyorlar.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Polkadot projesinin ana amacı farklı blok zincirlerinin birbirleriyle etkileşime girmesine izin veren bir platform oluşturmaktır. Web 3.0 ‘a dayalı tamamen merkezi olmayan bir İnternet yaratmayı da hedefleyen projenin geleceği çok parlak.

DOT Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Polkadot blok zincirinin yerel kripto para biriminin kısaltılmış hali DOT ’tur. Polkadot, tüm yatırımcıların oy hakkına sahip olduğu karmaşık bir yönetim sistemine sahiptir. Polkadot yatırımcıları projeye bir teklif verebilir ve oylamaya sunabilir. Projenin tüm bu demokratik tutumu da Polkadot’a yorum yapan kişiler tarafından ilgiyle karşılanıyor. Tıpkı Bitcoin ve diğer birçok madeni para gibi, Polkadot da en yüksek fiyatına 2021 yılının kasım ayında ulaştı. Polkadot analizi yapıldığında fiyatının genel olarak piyasayı takip ettiği görülse de zaman zaman sert iniş ve çıkışlar da yapabiliyor. Piyasa dinamiklerini takip etmede harika bir kripto para olan DOT,sektördeki olumlu haberleri ise iyi yanıtlar veriyor. Ek olarak, Polkadot’un hiçbir zaman diğer kripto para birimlerinin yaptığı gibi sert olarak düşmediği de belirtilmelidir.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel