Kucoin güvenilir mi? Üye olmadan önce mutlaka okumanız gereken Kucoin incelemesi.

5/5 - (1 vote)

Giriş

Kucoin güvenilir mi sorusunun cevabını aramak için önce borsayı detaylı olarak inceleyelim.Kucoin kripto para borsası Türkiye’deki kullanıcılar tarafından oldukça sık kullanılan bir diğer global bitcoin borsası. Özellikle piyasaya yeni yeni giriş yapan kripto paraların, Binance, Huobi yada Coinbase gibi sektör lideri borsalara listelenmeden önce başarısını kanıtlaması gereken borsalardan biri olarak kucoin, gelecek vaad edebilecek koinleri en önce listelemesi ile öne çıkıyor. Kucoin’e Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın.

Kucoin Güvenilir Mi?
Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Kucoin Bitcoin Borsası

Kucoin fikri 2013 yılknda şirketin Kurucuları Michael Gan ve Eric Don tarafından hayata geçirildi. 4yıllık bir araştırma geliştirme aşamasından sonra 2017 yılında bir ICO düzenleyerek 27Milyon dolar fon toplayan KuCoin, bu para ile en üst düzey geliştiriciler ve yazılımcıları işe almak için kullandı.

Daha sonra 2018 yılında yatırım fonu Matrix Partners kucoin’e 20milyon dolar yatırım yaparak şirkete ortak oldu. 2021 yılında sektörde en çok bilinen isimlerden biri olan ve USDC’nin sahibi Circle ‘ın da aralarında bulunduğu 7 şirket Kucoün’e toplam 210Milyon dolar yatırım yaparak, Kucoin markasını sektör lideri yapmak için kolları sıvadı. Detaylı Kucoin İncelemesi İçin Tıklayınız.

Kucoin Güvenilir Mi?

Kripto para piyasaları finansal bir topluluk olduğu kadar dünyanın en büyük sosyal ağlarından biri olarak değerlendirilebilir. Kriptompara piyasalarında her hangi bir borsada istenmedik durum yaşayan kullanıcı bunu sosyal medya platformları ile Dünya’ya bir kaç dakikada duyurabiliyor ve başka kullanıcıları yaşadığı dezavantaj konusunda uyarabiliyor. Bu bağlamda Kucoin çok başarılı ve sorunsuz sosyal medya geri dönüşlerine sahip bitcoin ve altcoin borsalarından biri. Reddit, twitter vb sosyal medya platformlarında kullanıcılar ya çok basit hatalardan şikayet ediyor, yada bu basit hatalar Kucoin ekibi tarafından hızlıca düzeltildiği için , teşekkür mesajları şeklinde düzenleniyor.

Ayrıca Circle gibi bir kripto para devinin Kucoin’in ortak ve yatırımcısı olması, Kucoin’e olan güveni kar be kat artırıyor.

Kucoin güvenilir mi, sorusuna, güncel mevcut veriler ışığında cevap vermek gerekirse; Kucoin’in kullanılmaya değer ve güvenilir bir kripto para borsası yapıyor. Kucoin borsasında 600den fazla kripto parayı, güvenle alıp satabilir, hızlı yatırma ve çekme işlemleri ile kripto para ticaretinize yeni boyutlar katabilirsiniz. Kucoin’e Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın.

Banka Seviyesi Güvenlik

Kucoin bitcoin ve altcoin borsası, kullanıcılarına sunduğu , 2 kaftörlü doğrulama, fon şifresi, güvenlik resmi vb uygulamar ile oltalama saldırılarına karşı kullanıcılarını en ileri düzey teknolojik araçlar ile koruyor. Aynı zamanda sistemin altyapısı sürekli olarak denetim altında tutularak, borsa içi alışılagelmedik aktiviteler manuel olarak işlenip, kullanıcı fonlarının güvenliği sağlanmış oluyor.

Kucoin Kripto Para Fırsatları

Kucoin özellikle piyasada yeni yeni adını duyurmaya başlayan kripto paraları listeleyerek rakiplerinin önüne geçiyor. Kucoin ’de kistelenebilmek te bir proje için oldukça büyük bir başarı iken. kucoin’de de başarısını arttıran kripto paralar için Binance, Coinbase gibi listelemeler tesadüf olmuyor. Bu sebep ile kucoin kullanıcılarına ileride büyük başarılar sağlayabilecek kripto paraların en önce ve en düşük fiyatlar ile alabilme şansı sunuyor

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Kucoin Yeni Listeleme – Ön Satış

Kucoin borsası diğer rakipleri gibi, güvendiği ve destek verdiği kripto paraları en önce radarına alıp, ön satış etkinlikleri ile kullanıcılarına satın alma imkanı sunuyor.Bu ön satış etkinlikleri ile kullanıcılar gelecek vaat edebilecek kripto paraları en erken ve listelemelerden önce en ucuz market fiyatı ile alabilme şansı yakalıyor.

Kucoin Earn – Stake Etme

Kucoin kullanıcılarına belirlediği kripto paralar için yüksek getiri ile , varlıklarını satmadan stake etme imkanı da sunuyor. Kucoin Earn ile yüksek getiri oranları ile uzun vade beklediğiniz kripto paralarınızıdan pasif gelir elde edebilir, düzenli bir gelir kapısı sağlayabilirsiniz.

Kucoin Değerlendirme

Kucoin kripto para ve altcoin borsası, kripto para piyasalarında kullanılmaya değer ve güvenilir bir borsa olarak önce çıkıyor. Kucoin’e Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel