Puan Verin

Satoshi Nakamoto’nun 2008 yılında başlattığı Bitcoin devrimi; finans terimini yeniden şekillendirdi. Kripto para borsası seçimi başta bitcoin ve altcoin ticareti için çok önemlidir.Çünkü tüm ticari işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz yer orasıdır. aynı zamanda tüm varlıklarını da emanet edeceğiniz yer kripto para borsasıdır.Bu yüzden borsa seçerken çok dikkatli olunmalıdır. Piyasada borsa görünümlü dolandırıcı oluşumlar bulunmaktadır.

Tüm fonlarınızı emanet edeceğiniz ve istediğiniz zaman sıkıntısız bir şekilde fonlarınıza erişmeniz gerekir. Maalesef kripro para tarihi boyunca bir çok istenmeyen olay yaşanmış ve kripto para yatırımcıları mağdur olmuştur.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!
Kripto para borsası seçimi çok önemlidir.

2013 yılında dünyanın en büyük borsası Mtgox hacklenerek tüm varlıklarını kaybetmiştir. Mtgox’ın çöküşüne kadar irili ufaklı onlarca bitcoin borsası da iflas açıklayarak, yada bir gecede ortadan kaybolarak kullanıcılarının fonlarını buharlaştırmıştır.

İşte tam da bu sebeple kullanacağımız kripto para borsası güvenilir olmalıdır.

Kripto topluluğu tarafından saygı duyulan ve güvenilen bir borsada işlem yapmak çok önemlidir. Bu karar sizlerin varlıklarını güven ile tutan bir borsada olmanızı sağlar. Yapısal denetim ve regülasyonların tam oturmadığı kripto para piyasasında güvende olmak için bu ilk koşuldur.

Bitcoin ve diğer altcoinlerin ilk ortaya çıktığı zamandan bu yana, faaliyet gösteren borsalar vardır. Aynı zamanda çok sonraları kurulmuş da olsalar piyasaların güvenini kazanmış bir çok borsa bulunmaktadır.

Sitemizde bahsedilen güvenilir ve saygı duyulan borsaların üncelemesini bulabilirsiniz. Bu borsalar kullanıcılarına ciddi sıkıntılar yaratmamış ve onların fonlarını her hangi bir şekilde kaybetmemiş, dondurmamış borsalar arasından seçilmiştir.

Kripto para topluluğu aynı zamanda çok büyük bir sosyal ağdır. Her hangi bir borsada büyük problemler yaşayan bir kullanıcının feryadı çok kosa sürede yüzbinlerce kişiye ulaşmaktadır, ve bu piyasada hiç bir şey gizli kalmamaktadır.

Maalesef hala bazı kullanıcılar borsa görünümlü dolandırıcı oluşumların tuzağına düşebilmektedir. Kripto para borsası seçmenin önemi en başta bu vahşi piyasada güvende olmaktır.

Aynı zamanda ihtiyaçlarımız da borsa seçiminde önemli rol oynamaktadır. Mesela çoğunlukla kaldıraçlı işlem yapacaksak, kaldıraçlı işlemler için az komisyon alan bir güvenilir borsa tercih edilmelidir.

Güvenilir ve fonlarınıza zarar getirmeyecek borsalara sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca borsaların detaylı incelemesi sayesinde ihtiyaçlarınıza en iyi cevap veren borsayı seçip güven ile işlem yapabilirsiniz.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel