Huobi ön satış etkinliği yani Primelist ile çok kısa sürede çok yüksek kazançlar vaat ediyor.

5/5 - (1 vote)

Giriş

Lider kripto para borsası Huobi, platform içinde belirli işlem hacmi ve kripto para yatırma görevlerini yerine getiren her kullanıcıya Huobi primelist yani huobi ön satış etkinliklerine katılma şansı veriyor. Huobi primelist etkinliği ile çok yüksek getirileri kısa sürede edinmek mümkün olabiliyor. Huobi’ye Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın.

Fırsatlar
dfsdsfd
T&Cs Apply
heyyo
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın

Huobi Bitcoin ve Altcoin Borsası

Huovi 2013 yılından beri kripto para piyasalarında var olan ve güven ile hizmet sunmaya devam eden bir kripto para borsası olarak öne çıkıyor.Detaylı Huobi İncelememizi Okumak İçin Tıklayınız.Hiç hacklenmeyerek kullanıcı fonnlarını hiç tehlikeye düşürmeyen Huobi, stake, gibi yüksek getirili yatırım araçları ile birlikte, kaldıraçlı işlemler ve türev işlemler gibi geniş bir skalada kullanıcılarına hizmet veriyor.Huobi’ye Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın.

Huobi Üyelik- Huobi Kayıt Olma

Huobi’ye kahıt olmal çok kolay ve bir kaç saniye sürüyor. Huobi ilk kez borsaya üye olacak kullanıcılarına da çeşitli hoş geldin hediyeleri ve avantajları sunuyor. Hemen üye olarak ömür boyu %10komisyon indirimden yararlanabileceğiniz gibi; her hafta düzenlenen 100.000 dolarlık airdroptan 2000 dolara kadar kazanma fırsatı ve aylık 50bitcoinlik çekilişe katılma şansı veriyor.Huobi’ye Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın.

Huobi PrimeList – Ön Satış

Huobi destek verdiği projelere ve kripto paralara platform içinde etkin kullanıcılarına ön satış ile ulaşma ve en düşük fiyattan satın alma imkanı sunuyor. Tabi ki kripto para fiyatları aşırı dalgalı ve arz talep dengesine göre şekillense de, genellikle Huobi Ön satış ile satılan kripto paralar daha alım satım ilk başladığı anda 6-10 kat arası yükselerek yatırımcılarının yüzünü güldürüyor. Huobi primeliste katılabilmek için kullanıcılar belirli miktarda işlem yapmış olma ve belirli miktarda kripto para yatırma görevlerini yerine getirmesi isteniyor. Belirlenen miktar doğrultusunda kullanıcıya etkinliğe katılmak için 1 adet bilet tanımlanıyor ve o bilet ile katılım sağlanabiliyor. Daha fazla işlem yapıp hacim artırılırsa daha fazla bilet ile etkinliğe katılmak ve kazanma şansını arttırmak mümkün oluyor. Çünkü etkinlikte, kazanacak kişi sayısından daha fazla katışımcı olduğu için kura çekilerek kimlerin yeni çıkacak kripto parayı satın alabileceği belirleniyor.Huobi’ye Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın.

Huobi Ön Satışa Nasıl Katılınır?

Huobi kendi belirlediği oranlarda işlem hacmi edinen ve belirli miktarda kripto para yatırma işlemi yapan kullanıcılara ön satış etkinliğine katılma bileti veriyor.Bu işlem hacmi ve yatırma görevleri küçük miktarlarda oluyor. örneğin son 3 haftada toplam 300dolarlık alım satım işlemi yapmış olmak gibi. Yada son 10günde 100usdt (tether) yatırmış olmak gibi. Yukarıdaki örnekten devam edersek eğer 600dolarlık işlem hacmi yapıp 200dolar yatırırsanız ön satış etkinliğine katılmak için 2 bilet edinmiş oluyorsunuz. Huobi’ye Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın.

Fırsatlar
dfsdsfd
T&Cs Apply
heyyo
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın

İşlem Hacmi ve Yatırma Görevi

Ön satış etkinliği belirlenmiş en düşük fiyat ile satışa çıkarıldığı için çok fazla katılım olabiliyor. Örneğin ön satış fiyatı ile satışa çıkarılan bir kripto para için sadece 5000 kişilik kontenjan ayrılırken, etkinliğe 20-30 bin kişi başvurabiliyor. Durum böyle olunca çekiliş ile etkinliğe kimlerin katılacağı belirleniyor.

Bu sebep ile Huobi’de ne kadar çok işlem yaparsanız, ön satış etkinliğine katılma haklarınız o kadar artıyor. Herhangi bir borsada a düzenli alım satım işlemleri yapan bir yatırımcı için Huobi’ye geçmek bu sebeple çok avantajlı bir hal alıyor.Huobi’ye Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın.

Bir Katılım Hakkı

Huobi gerekli şartları sağlayan kullanıcıya 1 katılım hakkı veriyor ve bu bilet ile ilgili kripto paranın ön satış ekranında kayıt ol tuşuna basmamız gerekiyor. Her bir bilet ile bir kayıt yapılabiliyor ve bir kayıt ile en fazla 50dolar değerinde ön satış alınabiliyor. Tabi yukarıda belirttiğimiz satın alma hakkını kazanırsanız. Huobi ön satış ile sunulan kripto paralar çok yüksek getirileri çok kısa sürede kazandırabiliyor.Aşağıdaki videoda, ön satıştan listelenen bir kripto paranın ilk saniyelerdeki performansını izleyebilirsiniz.

Huobi Ön satış performansı göz alıyor.

Ne kadar çok katılım hakkı edinirseniz, satın alma şansınız da o kadar artacaktır. Katılım hakkını edindikten sonra ise etkinliğin satış zamanı spot cüzdanınızda 50 dolar (tether) bulunması durumunda ön satış etkinliği ile kripto para alım işlemi otomatik gerçekleşmektedir.Huobi’ye Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın.

Değerlendirme

Huobi ön satış etkinliği ile yüksek oranda kar fırsatlarını kısa sürede sunabiliyor. Özellikle herhangi bir kripto para borsasında düzenli al sat işlemleri yapan bir kullanıcı için Huobi’ye geçerek, alış satış işleminde elde ettiği ticaret hacmi sayesinde yüksek miktarda ödüller kazanmak, ön satış etkinliği ile 5-10 kat kazanç sağlamak çok çekici olacaktır.Huobi’ye Hemen Üye Olmak İçin Tıklayın.