BitTorrent-New Nedir? BTT Kaç TL?

Puan Verin

BitTorrent projesinin, 90 milyondan fazla aktif kullanıcısı ve toplam 2 milyardan fazla Torrent müşterisi vardır. Dünyanın en büyük merkezi olmayan ağı olduğu söylenen Bittorrent-New Nedir? BTT, programı kullanan aktif kişi başına sadece 11.000 kripto para sunar ve toplam arzı yalnızca 990 milyardır. BTT yorumları arasında gelecekten ümitli görüşler vardır. Ayrıca BTT nin isim değiştirerek Bittorrent-New olması da grafiklerde değişikler yarattı. Yeni bittorrent ile merkezi olmayan finans gibi çeşitli merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı sözleşme platformları geliştiriliyor. Eski BTT çok yüksek fiyatlara ulaşmıştı ve yeni isim ile aynı performansı gösterecek mi merak ediliyor. Bu merak ise BTT kaç tl oldu sorularını sürekli akla getiriyor.

Fırsatlar
Lider Kripto Para Borsası Binance Yeni Üye Olan Kullanıcılara %5 Komisyon İndirimi Veriyor.350+ Kripto Parayı Güvenle Alın Satın
Sınırlı SüreliHuobi Yeni Üye Olan Kullanıcılara 700 USDT’ye Kadar Hoşgeldin Hediyesi Veriyor.Üye Ol-Görev Tamamla,Fırsatı Yakala
Sitemizden Huobi’ye Üye Olan Kullanıcılara Özel KampanyaÖMÜR BOYU İNDİRİM
Her Gün Airdrop Çekilişine Katılın 1000 Dolara Kadar Ödül Kazanın!

Yeni BTTC, İşlem Hızını ve Verimliliği Artırıyor

BTT ağı, merkezi olmayan ve eşler arası dosya paylaşımına izin veren platformdur. BitTorrent-New (BTTC) kısa süre önce borsalarda listelenmeye başladı ve bu sayede platforma da yenilikler geldi. BTT yorumları yapan yatırımcılar, platformun merkezi olmayan uygulamaları ve dosya paylaşımını desteklediği için gelecekte çok popülerleşeceğini düşünüyorlar. Ayrıca işlem hızını ve verimliliği artırmak sürekli çalışan ve kendini geliştiren bu kripto para analizciler arasında da çok seviliyor. BTT grafiklerini yorumlayan ve görüş bildiren kişiler yeni bittorent’in farklı borsalarda listelenmesiyle kripto parada bir yükseliş bekliyorlar. Ayrıca BitTorrent-New isim değiştirme planının açıklanmasıyla Binance borsası, yeni BTTC parasını listeleyen ilk borsalardan biri oldu. Bu haberlerle gündeme gelen kripto para yatırımcıları BTT kaç tl olduğunu sıkça merak ediyor.

BTT

BTT Kaç TL? Canlı Piyasa Verileri

BTT Kaç TL ve diğer tüm verileri şöyle; Serbest piyasa verilerine göre 1 BTT fiyatı 0.000013 TL’den alıcı bulabiliyor. Amerikan Doları (USD) para birimi karşılığı ise $ 0.00000068330108 ediyor. Avro (Euro) karşılığında 1 BTT satın almak isterseniz de 0,00000065593264 ‘dan alım yapabilirsiniz.

BitTorrent fiyatı son 24 saatte 0.83% değişim ile 0.000013 TL’den satılıyor. Popüler dosya paylaşım kripto parasının küresel bazda son 24 saatteki hacmi $ 10,379,006 ve toplam piyasa değeri de $ 645,712,515 olarak ekranlara yansıyor.

En İyi Borsalar

500+ dan Fazla Kripto Koin Gelecek Vaad Eden Koin Listelemesi Günlük 1-1000usd Ödüller

Binance yeni üye olan kullanıcılarına %10 komisyon indirimi sunuyor. Geleceği Olabilecek Projeler

Kraken 2011 Yılından Beri En Güvenilir Borsa Sektör Öncüsü Hiç Hacklenmedi Kullanışlı ve Kolay Arayüz

Gate.io Yeni Üye Olan Kullanıcılarına %10 Komisyon İndirimi Sunuyor. Yeni tokenlara yatırım yapmak isteyen yatırımcıların değişmez adresi.

600+Kripto Para Yeni Projelerin İlk Listelemesi Yeni Coinlerde Yüksek Potansiyel