Apecoin Nedir? Apecoin Sahibi Kimdir?

Apecoin, maymun popülasyonuna yardım etmek için geliştirilmiş bir kripto para birimidir. Bu jetonlar, maymunları yok olmaktan kurtarmak için bağışlarda kullanılır. Apecoin’in değeri, ona olan talep ve farklı borsalardaki mevcudiyeti ile belirlenir.

Apecoin Nedir? Apecoin Sahibi Kimdir ve Hangi Şirketin Kripto Para Birimidir?

Apecoin nedir? Sorusuna geçmeden önce bu kripto para biriminin merkeziyetsiz olduğunu belirtelim. Apecoin sahibi kimdir? Merak edilen bir soru oldu. Oyun geliştiricisi Withengar tarafından yazılmıştır. Yuga Labs şirketi adına geliştirilmiştir. Tabi şirket bu koini merkeziyetsiz olarak üretmiştir. Genel halk tarafından kullanılmak üzere tasarlanmış bir kripto para birimidir. Kimlerin Apecoin sahibi olabileceğine dair bir kural yoktur. Tek gereksinim, internet erişimi olan bir cihazınız ve üzerinde yüklü bir cüzdan uygulamasına sahip olmanızdır. Apecoin’i istediğiniz para biriminde bir borsadan veya başka bir kullanıcıdan satın alabilirsiniz.

apecoin

Apecoin, oyun geliştiricisi Withengar tarafından oluşturulan bir kripto para birimidir. Ape Out oyununda kullanılmak üzere yaratılmıştır. Madeni paralar oyun içi para birimi olarak kullanılır ve aynı zamanda borsalarda diğer kripto para birimleri ile takas edilebilir. Madeni paralar, oyun oynayarak ve bir CPU veya GPU kullanarak madencilik yaparak elde edilebilir.

Elon Musk’ın Twitter Profil Resmi Bu Koini %20 Arttırdı

Elon Musk, twitter profil resmi olarak bir Bored Ape kullanınca kripto para birimini %20 arttırmıştı. Bu da kripto paralar tarihine geçmiş oldu. O an popüler tokenin fiyatı 17.64 ABD dolarından işlem gördü. Daha sonra biraz düşüş yaparak fiyat istikrarı oluşturmaya çalışmıştı.

Sektörde söz sahibi kişilerin Musk’a gıpta ile bakılan takas edilemez token (NFT) topluluğunun bir üyesi olup olamayacağını merakla beklerken, Musk bir Bored Ape ile karşımıza çıktı. Uzmanlar profil resminin Twitter standardı altıgen ekran profil resmine sahip olmadığını ve bunun bir anlam içerdiğini söylüyor. Bu altıgen özellik, birinin gerçek bir NFT sahibi olup olmadığını veya görüntünün bir ekran görüntüsünü kopyalayıp yapıştırıp yapıştırmadığını açıklayan gerçek bir onaydır.

Bu yazıya oy verin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.